Інтерфакс-Україна
09:54 13.06.2016

Двоє людей поранені під час сутичок між уболівальниками футбольних збірних Німеччини та України

1 хв читати

Двоє людей дістало поранень унаслідок сутичок між уболівальниками збірної України та збірної Німеччини напередодні матчу між цими командами в чемпіонаті Європи, який відбувся в неділю у французькому місті Ліллі, повідомляє "Бі-Бі-Сі".

За попередніми даними, група з приблизно 30 німців напала на групу українських уболівальників. У результаті затримано одного громадянина Німеччини.

XV чемпіонат Європи з футболу триватиме у Франції з 10 червня по 10 липня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

16 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

ОВА: У Запоріжжі внаслідок атаки безпілотника постраждали двоє людей, горіла багатоповерхівка

Головний маршал авіації Британії закликав посилити підготовку до можливої загрози з боку РФ — ЗМІ

Український криголам "Ноосфера" вперше працює за Південним полярним колом

Сили оборони відбили з початку доби 140 ворожих атак - Генштаб

Європа готує новий пакет санкцій проти РФ та підтверджує довгострокову підтримку України — Єврокомісія

Літак Зеленського здійснив посадку в Нідерландах

Гарантії безпеки США для України передбачатимуть військову відповідь на новий напад РФ – Туск

Зеленський: вільна економічна зона – це не значить, що під керівництвом РФ: ні де-юре, ні де-факто визнавати Донбас російським не будемо

Зеленський сподівається на посилення санкцій США та більшу допомогу зброєю у разі зриву Росією переговорів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА