Інтерфакс-Україна
16:10 15.06.2016

НАБУ затримало учасників злочинної схеми в розкраданні коштів "Укргазвидобування"

1 хв читати
НАБУ затримало учасників злочинної схеми в розкраданні коштів "Укргазвидобування"

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник повідомив, що в рамках розслідування зловживань депутатів і вищих посадових осіб під час реалізації газу, видобутого за спільної діяльності з ПАТ "Укргазвидобування", у якому фігурує народний депутат Олександр Онищенко, встановлено склад злочинної групи.

"Це одне з перших виробництв, зареєстроване детективами НАБУ. На сьогодні встановлено, що до складу злочинної організації входило 20 осіб. Встановлено роль кожного з цих учасників", - розповів А.Ситник на брифінгу в середу в Києві.

За його словами, наразі вже проведено 37 обшуків, нині вони тривають. А.Ситник зазначив, що обшуки проводилися у Львові, Дніпропетровську та Києві.

"Наразі вилучено понад 0,5 млн дол., починається процедура арешту майна, яке перебуває у власності учасників злочинної організації, встановлюються інші учасники цього угруповання", - розповів директор НАБУ.

При цьому він уточнив, що наразі 10 з 20 учасників злочинної організації затримані, з ними проводять слідчі дії.

За словами А.Ситника, серед 20 встановлених осіб, причетних до злочинної схеми, є і посадові батька ПАТ "Укргазвидобування".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 710 військовослужбовців - Генштаб

14 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Трубу, якою росіяни проникали в Куп'янськ знищено Силами оборони України

Італія підтримала Бельгію у протидії плану ЄК щодо використання заморожених російських активів - ЗМІ

Стармер та фон дер Ляєн обговорили використання російських активів на користь України – ЗМІ

Опубліковано список громадян Білорусі, яких разом з п'ятьма українцями відпустили з в'язниць в Україну

Укрзалізниця повідомила про затримки й зміни в розкладі руху поїздів з Одеси внаслідок відсутності енергопостачання

Російський дрон влучив у багатоповерхівку в Сумах, попередньо без постраждалих – в.о. мера

Мінсільгосп США зменшив прогноз експорту зерна з України на 2,6 млн тонн

Сили оборони відбили з початку доби 146 ворожих атак - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА