Інтерфакс-Україна
18:48 15.06.2016

Бойовики обстріляли позиції сил АТО в середу 11 разів

1 хв читати

Незаконні збройні формування в середу від початку доби станом на 18:00 11 разів обстріляли позиції сил АТО на донецькому і маріупольському напрямках, на луганському дотримувався відносний режим тиші, повідомляє прес-центр штабу АТО.

"На донецькому напрямку ворог о 2.00 здійснив мінометний обстріл позицій поблизу Луганського з тимчасово окупованої Калинівки. А згодом до обстрілу приєднали ще й БМП. З стрілецької зброї противник вів вогонь по укріпленнях поруч з Зайцевим і шахти Бутівка", - йдеться в повідомленні на сторінці прес-центру в соцмережі Facebook.

"На маріупольському напрямку російські окупанти обстріляли опорні пункти поблизу Широкиного, Водяного, Славного і Новотроїцького з кулеметів великого калібру і гранатометів різних систем, а неподалік Красногорівки і Березового активно діють ворожі снайпери", - розповіли в штабі АТО.

У повідомленні наголошується, що українські військовослужбовці в середу вогонь у відповідь не відкривали

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Україна надалі пропонуватиме в Стамбулі повне припинення вогню попри відсутність зворотних пропозицій РФ

Зеленський: Офіс нашої операції на території Росії знаходився безпосередньо поруч з управлінням ФСБ

Зеленський про спецоперацію СБУ: Україна захищає себе і робить усе, щоб Росія відчула необхідність завершення цієї війни

Три жінки загинули через удари РФ по Запорізькому району

СБУ провела спецоперацію із забезпечення без’ядерного статусу РФ - Стефанчук

Літній чоловік загинув під ворожим обстрілом Запоріжжя

Армія РФ з початку року втратила майже 146 тис. військових та понад 1 тис. танків – ОСУВ "Хортиця"

СБУ офіційно підтвердила удари по російських бомбардувальниках на аеродромах у Сибіру

Уже з'явився текст мирних пропозицій від України для угоди з РФ

Зеленський затвердив делегацію для участі у другому переговорному процесі з РФ у Туреччині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА