Інтерфакс-Україна
14:56 16.06.2016

"Укртрансгаз" має намір завершити ремонтні роботи на газопроводі Комарно-Дроздовичі до 1 липня

2 хв читати
"Укртрансгаз" має намір завершити ремонтні роботи на газопроводі Комарно-Дроздовичі до 1 липня

ПАТ "Укртрансгаз" до липня має намір завершити планові ремонтні роботи на газопроводі Комарно-Дроздовичі, через який в Україну здійснюється імпорт газу з боку Польщі, повідомив віце-президент - головний інженер компанії Ігор Бурак.

"У планах завершити до 1 липня", - сказав він журналістам.

Водночас І.Бурак переадресував питання відновлення з липня експортних постачань газу з Польщі до керівництва НАК "Нафтогаз України".

Як повідомлялося, "Укртрансгаз" 16 травня розпочав ремонтні роботи на газопроводі Комарно-Дроздовичі, під час яких планується замінити 4 км газопроводів. Передбачалося, що ремонтні роботи триватимуть два місяці.

Україна в 2015 році скоротила імпорт природного газу на 15,9% (на 3,1 млрд куб. м) порівняно з 2014 роком - до 16,4 млрд куб. м.

Імпорт газу з Європи за підсумками минулого року становив 10,3 млрд куб. м, що 2,1 разу більше, ніж у 2014-му (5 млрд куб. м). Зокрема імпорт із боку Словаччини становив 9,7 млрд куб. м, з Угорщини - 0,5 млрд куб. м, з Польщі - 0,1 млрд куб. м. Імпорт Україною газу з боку Росії у 2015 році становив 6,1 млрд куб. м, що у 2,4 раза менше, ніж за підсумками 2014 року (14,5 млрд куб. м).

"Укртрансгаз", 100% якого належить НАК "Нафтогаз України", експлуатує систему магістральних газопроводів і 12 підземних сховищ газу країни.

ОСТАННЄ

Україна, Молдова та Нідерланди першими підписали Конвенцію про компенсаційну комісію для України

СБУ та Нацполіція затримали одну із керівниць окупаційного Центру зайнятості "ДНР"

Освітній омбудсмен Лещик: у нас освіта відділена від релігії, я до цього ставлюся досить жорстко

Спроможність Служби освітнього омбудсмена дуже обмежена і не вистачає представників на місцях - Лещик

Найближчі два дні будуть без опадів, лише вночі та вранці Україну накриватимуть тумани

УЧХ допомагав постраждалим від атаки БпЛА РФ на Запоріжжя

Президенти України й Молдови обговорили двосторонню співпрацю та спільний шлях до членства у Євросоюзі

Україна і ЄС зруйнували транснаціональну мережу шахрайських call-центрів – Офіс генпрокурора

Освітній омбудсмен Лещик про реорганізацію і злиття вишів: в нас відбувається демографічна криза, це відображається на вищій освіті

Джамала вважає, що правила допуску до нацвідбору на "Євробачення" можна переглянути і вдосконалити

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА