Інтерфакс-Україна
14:22 17.06.2016

Луценко представив прокурора Одеської області Олега Жученка

1 хв читати
Луценко представив прокурора Одеської області Олега Жученка

Генеральний прокурор України Юрій Луценко в п'ятницю в Одесі представив нового прокурора Одеської області Олега Жученка, який раніше виконував обов'язки прокурора області після відставки з цієї посади Давида Сакварелідзе.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", під час представлення Ю.Луценко закликав нового керівника до очищення органів прокуратури в області, і, зокрема, запропонував працівникам прокуратури самостійно написати заяви про звільнення, якщо вони розуміють, що не зможуть працювати чесно.

Генпрокурор також наполягає на оперативному завершенні всіх великих і важливих для області справ найближчим часом. Ю.Луценко вважає, що прокуратура має сприяти оперативному доведенню до кінця розслідувань щодо подій 2 травня 2014 року в Одесі та добитися засудження причетних до цих подій, зокрема, скориставшись можливістю заочного засудження осіб, що втекли за кордон.

При цьому Ю.Луценко відзначив суттєве зростання злочинності в Одеській області за останній рік, яке значно перевищує показники в інших регіонах України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський та прем'єр Нідерландів обговорили дипломатичну ситуацію, що склалася після зустрічей у Женеві

Комітет етики НАЗЯВО виявив плагіат у дисертації ректора Таврійського національного університету Бортняка

Зеленський та прем'єр Нідерландів обговорили підтримку України та посилення тиску на РФ

Україна 27 листопада в односторонньому порядку передала Росії 14 цивільних осіб – проєкт "Хочу жить"

УЧХ взяв участь у зустрічі Консультативної групи донорів у Стокгольмі

Посол ЄС про "Коаліцію укриттів": Ми не починаємо з нуля, захисні споруди будуються в рамках "Ukraine Facility"

Міністри оборони ЄС обговорять подальшу підтримку Україні

Неефективний захист інтелектуальних прав загрожує втратою українських оборонних інновацій - дослідження

До Коаліції укриттів оголошено внесків на понад 22 млн євро - Свириденко

Дебютний Санкційний саміт почав роботу в Києві у четвер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА