Інтерфакс-Україна
16:10 18.06.2016

Порошенко: 183 бійці Нацгвардії віддали своє життя за територіальну цілісність і незалежність України

1 хв читати
Порошенко: 183 бійці Нацгвардії віддали своє життя за територіальну цілісність і незалежність України

Захищаючи суверенітет і незалежність України на Донбасі, загинули 183 воїни Національної гвардії України, повідомив президент України Петро Порошенко.

"746 бійців отримали поранення, 183 віддали своє життя, захищаючи суверенітет, територіальну цілісність рідної держави, захищаючи нашу з вами свободу", - наголосив президент у суботу під час відвідування полігону в навчальному центрі Національної гвардії України "Старе" в рамках церемонії вручення державних і спортивних нагород.

За його словами, за особисту відвагу 1040 нацгвардійців були удостоєні державних нагород.

Як повідомлялося, в березні 2016 року президент Петро Порошенко повідомив, що 180 військовослужбовців Національної гвардії загинули, захищаючи суверенітет і незалежність України на Донбасі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держетнополітики затверджено перелік релігійних організацій, які входять до структури або пов’язані з УПЦ (МП)

Велика Британія знизить допустимий вік для голосування на виборах до 16 років

Свириденко на першому засіданні уряду закликала міністрів підготувати плани і обговорити їх з комітетами Ради

Аграрні асоціації закликали Раду ЄС пришвидшити затвердження оновлених угод торгівлі між Україною та ЄС

Держетнополітики винесено УПЦ (МП) припис про усунення до 18 серпня порушень законодавства про свободу совісті та релігійні організації

Угорщина заборонила в’їзд до країни трьом високопоставленим українським військовим

Опозиційна ексвіцепрем’єрка з євроінтеграції попереджає про ризики об’єднання Мінекономіки, Міндовкілля та Мінагро

Польща з 1 листопада обмежить прийом українських біженців до центрів колективного розміщення

Міністр економіки Соболев задекларував 3,1 млн грн доходів за 2024р.

Голова МКС: Через Римський статут Україна приєднується до спільноти країн, які прагнуть припинити безкарність за найсерйозніші злочини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА