Інтерфакс-Україна
11:42 19.06.2016

Держсекретар Ватикану відкрив музей митрополичої курії Римсько-католицької церкви у Львові

1 хв читати
Держсекретар Ватикану відкрив музей митрополичої курії Римсько-католицької церкви у Львові

Держсекретар Ватикану кардинал П'єтро Паролін у рамках візиту до Львова відкрив і благословив музей митрополичої курії Римсько-католицької церкви, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Кардинал Паролін став першим відвідувачем музею і оглянув експонати, що розповідають історію римо-католиків Львова. Багато експонатів датуються XVII-XVIII століттями. Ідея створення такого музею виникла після візиту до Львова Папи Римського Івана Павла ІІ у 2001 році.

Як повідомлялося, кардинал Паролін прибув до Львова ввечері 17 червня в рамках візиту в Україну. У Львові він зустрівся з головою Львівської ОДА Олегом Синюткою, очолив месу в митрополичій базиліці Успіння Богородиці.

ОСТАННЄ

ЦАХАЛ заявляє про знищення за ніч третини ракетних установок Ірану, ліквідацію керівників розвідки КВІР

Дощі з грозами пройдуть у західних, північних та східних областях України у вівторок

Єрмак анонсував міжнародні зустрічі у Зеленського

Літак Зеленського здійснив посадку у Відні

Екскерівники теплоенергетичного підприємства Кривого Рогу залишили пів міста без гарячої води

Удари Ірану призвели до загибелі в Ізраїлі 24 осіб, понад 500 поранено

Міндовкілля: За два дні червня атаки дронів РФ спричинили викид майже 2 тис. тонн шкідливих речовин у повітря Київщини

Москва має намір атакувати енергомережу України, поки увага світу зосереджена на Близькому Сході, - Сибіга

Зеленський просить Раду надати згоду на призначення Руслана Кравченка генеральним прокурором

ISW: російські війська просунулися у Донецькій області, але не мали успіху на південних теренах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА