Інтерфакс-Україна
18:46 21.06.2016

Бойовики продовжують обстрілювати позиції ЗСУ з мінометів і гранатометів у Донецькій області

1 хв читати
Бойовики продовжують обстрілювати позиції ЗСУ з мінометів і гранатометів у Донецькій області

Бойовики продовжують вести вогонь по позиціях Збройних сил України в районі проведення антитерористичної операції на Донбасі, від початку доби зафіксовано 15 обстрілів, повідомляє прес-центр штабу АТО у вівторок увечері.

"На маріупольському напрямі противник вів вогонь зі стрілецької зброї поблизу Красногорівки та Мар’їнки, а біля Новотроїцького, Водяного, Талаківки - з автоматичних гранатометів", - йдеться у зведенні станом на 18:00 вівторка, оприлюдненому на сторінці прес-центру у Facebook.

На донецькому напрямі для обстрілу укріплень ЗСУ неподалік Авдіївки та шахти Путилівська (Бутовка) бойовики використовували великокаліберні кулемети і гранатомети, а потім підключили і міномети калібру 82 мм.

"По наших захисниках у районі Троїцького російські окупанти вели вогонь із мінометів різних калібрів, а по позиціях сил АТО неподалік Верхньоторецького - з автоматичних гранатометів", - йдеться в повідомленні.

У Луганській області дотримувався режим тиші.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська делегація на щорічному фінансовому тижні МВФ обговорює енергетику та розвиток співпраці зі США

Трамп: Над урегулюванням у Газі ще належить попрацювати

У деяких районах Києва зникло світло через проблеми на одному з енергооб’єктів, викликані перенавантаженням мережі – влада

"Укрзалізниця" зазнала близько 300 атак з серпня — на чверть більше, ніж за аналогічний період 2024р

ПА ОБСЄ призначила Каріну Едебрінк спецпредставницею з питань викрадення та депортації українських дітей

SkyUp Airlines стає членом IATA

Зеленський: Детально готуємося до нашої розмови з президентом Трампом

Зеленський: В Одесі буде військова адміністрація, керівника призначу найближчим часом

Екстрені відключення світла скасовані в Київській області

Труханов заявив, що продовжить виконувати повноваження мера до ухвалення міськрадою відповідного рішення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА