Інтерфакс-Україна
10:55 22.06.2016

$220 млн допомоги від США підуть на поліпшення роботи української митниці

1 хв читати
$220 млн допомоги від США підуть на поліпшення роботи української митниці

$220 млн фінансової допомоги від США підуть на поліпшення роботи Державної митної служби України, заявив міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко в ефірі "5 каналу".

"Дійсно, сума $220 млн була підтверджена на зустрічі з віце-президентом Джозефом Байденом. Ми говоримо про три ключові напрями, на які спрямовується ця сума. Один із них - це реформа митниці. Насамперед кошти від США підуть на технічні засоби, які дозволять контролювати і відстежувати ті контрабандні потоки, які, на жаль, зараз перетинають митницю", - зазначив О.Саєнко.

Міністр наголосив, що в першочерговому порядку працівникам митниці буде надано доступ до баз даних, які дадуть змогу "правильно відстежувати митну вартість і відповідно правильно обкладати той чи той товар".

Другим пунктом йдуть технічні засоби контролю на митниці. "Коли митник підходить до машини, дивиться і записує на папір - це дуже важко відстежити. Технічні засоби дозволять в автоматичному режимі відстежувати, що переміщається. Нова автоматизована система в автоматичному режимі визначатиме вартість цього товару", - додав О.Саєнко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог втратив 107 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Очільник Київської МВА закликав Кличка збільшити фінансування оборони столиці

Зеленський заслухав доповідь командувача СБС Бровді

Сибіга: Єдина політична перешкода для вступу України в ЄС - позиція Угорщини

США послаблюють деякі санкції проти Білорусі, зокрема щодо літаків Лукашенка

Зеленський заслухав доповідь командира ДШВ щодо ситуації в районі Покровська

Підозрюваний до причетності в підриві "Північного потоку" українець Кузнецов оголосив голодування в італійській в’язниці

Шатдаун в США сягнув історичного рекорду з тривалості – посол

Зеленський: Штурмові дії росіян в Покровську – це тиск ворога психологічно на Україну і всіх союзників

Орбан після виступу Зеленського в Брюсселі: Підтримка, яку Україна отримує від ЄС, включає угорські гроші

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА