Інтерфакс-Україна
13:53 22.06.2016

Полки Нацгвардії "Азов", "Донбас" повернуться на передову - Шкіряк

1 хв читати
Полки Нацгвардії "Азов", "Донбас" повернуться на передову - Шкіряк

Повернення на передову в зону проведення антитерористичної операції полків спеціального призначення Нацгвардії України "Азов" і "Донбас" є виправданим, переконаний радник глави Міністерства внутрішніх справ України Зорян Шкіряк.

"Насамперед йдеться про оперативну бригаду швидкого реагування НГУ, а також полики спеціального призначення "Азов", "Донбас". Вони повернуться на передову і будуть виконувати притаманні їм функції безпосереднього зіткнення із ворогом", - наводить слова З.Шкіряка прес-служба МВС України на офіційній сторінці у Facebook.

Зазначені підрозділи, за його словами, не раз довели високу боєздатність та ефективність на початку конфлікту на Донбасі.

"Зараз, під час чергової ескалації конфлікту, позиції ЗСУ щоденно підпадають під обстріли терористів, активізувалися ДРГ противника і снайпери. Тому повернення добровольців, зазначив радник, які свого часу наводили жах на сепаратистів, а нині пройшли професійний військовий вишкіл, є виправданим", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЗУСТРІЧ ТРАМПА ТА ЗЕЛЕНСЬКОГО ЗАВЕРШИЛАСЬ – ПОЧАЛАСЬ ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЯ З ЄВРОПЕЙСЬКИМИ ЛІДЕРАМИ - ЗМІ

КМДА: в Києві відновлено теплопостачання для ще понад 3,5 тис. будівель після атаки 27 грудня

Рютте: Трамп може змусити Путіна укласти мир, гарантії безпеки для України – ключове питання переговорів

Путін і Трамп узгодили створення "двох робочих груп" щодо мирної угоди в Україні та подальшу телефонну розмову після зустрічі з Зеленським - ЗМІ

Трамп: Думаю, президенти України та Росії хочуть укласти угоду

Трамп каже, що не має дедлайнів щодо угоди про мир

Зеленський планує обговорити з Трампом стратегію наближення миру

Зеленський прибув у Мар-а-Лаго

Окупанти розстріляли трьох бійців Сил Оборони України південніше Гуляйполя – DeepState

Трамп оголосив про припинення бойових дій між Таїландом і Камбоджею та звинуватив ООН у бездіяльності щодо України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА