Інтерфакс-Україна
16:41 22.06.2016

Вивезення сміття до Києва обійдеться бюджету Львова майже в 25 млн грн

1 хв читати
Вивезення сміття до Києва обійдеться бюджету Львова майже в 25 млн грн

Вивезення сміття зі Львова до Києва обійдеться львівському бюджету майже в 25 млн грн, заявив депутат Львівської міської ради Любомир Босаневич.

"Це рішення ухвалено вчора на засіданні виконкому до серпня поточного року, і, за моїми підрахунками, витрати для бюджету в середньому становитимуть близько 25 млн грн" - сказав Л.Босаневич на прес-конференції в середу.

Він зазначив, що, за рішенням виконкому, кошти візьмуть із бюджету розвитку.

"Якщо міський голова каже, що не має наміру покладати додаткове навантаження на жителів Львова, то це не так, адже кошти візьмуть із бюджету міста, та за них можна було б побудувати дитячий майданчик або відремонтувати дорогу", - наголосив Л.Босаневич.

За його словами, щодоби впродовж цього часу будуть вивозити 220 т сміття у столицю. Всього з міста вивозять близько 400 т сміття.

Раніше мер Львова Андрій Садовий заявив, що Львів змушений вивозити сміття до Києва, оскільки "Львову блокують вивезення сміття на полігони у Львівській області та сусідніх областей".

У результаті сміттєвого зсуву на міському звалищі 30 травня цього року загинуло 4 людей - три пожежних та еколог ЛКП "Збиранка", тіло якого досі не знайдено. Перед обвалом на звалищі сталася пожежа. Наразі звалище не функціонує, там проводять пошуки еколога і засипають територію землею.

ОСТАННЄ

Зеленський про спецоперацію СБУ: Україна захищає себе і робить усе, щоб Росія відчула необхідність завершення цієї війни

Три жінки загинули через удари РФ по Запорізькому району

СБУ провела спецоперацію із забезпечення без’ядерного статусу РФ - Стефанчук

Літній чоловік загинув під ворожим обстрілом Запоріжжя

Армія РФ з початку року втратила майже 146 тис. військових та понад 1 тис. танків – ОСУВ "Хортиця"

СБУ офіційно підтвердила удари по російських бомбардувальниках на аеродромах у Сибіру

Уже з'явився текст мирних пропозицій від України для угоди з РФ

Зеленський затвердив делегацію для участі у другому переговорному процесі з РФ у Туреччині

Окупанти продовжують атакувати Дніпропетровщину в неділю, є пошкодження інфраструктури - Лисак

У Корабельному районі окупанти скинули вибухівку з БпЛА на чоловіка - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА