Інтерфакс-Україна
19:00 29.06.2016

Соціальні проблеми на Донбасі треба вирішувати негайно - Зайдік

1 хв читати
Соціальні проблеми на Донбасі треба вирішувати негайно - Зайдік

Спецпредставник ОБСЄ в Тристоронньої контактній групі Донбасом Мартін Зайдік наголошує на необхідності якнайшвидшого вирішення соціальних проблем в окремих районах Донецької і Луганської областей.

"Підгрупа з економічних питань контактної групи щодо Донбасу обговорила в Мінську питання реструктуризації залізничних перевезень і забезпечення соціальних виплат. Дискусія продемонструвала необхідність ухвалення термінового рішення з цих та інших соціальних питань", - сказав він журналістам в середу в Мінську.

За словами М.Зайдіка, під час сьогоднішніх переговорів була отримана інформація про те, що поставки вугілля в окремих районах Донецької області "частково не відновлено".

"Потрібно виробити стійкий механізм здійснення вантажоперевезень", - підкреслив представник ОБСЄ.

Він також поінформував, що політична підгрупа на цьому тижні обговорила в Мінську питання амністії та адміністрування місцевих виборів на Донбасі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Львівщині працює ППО – ОВА

Жителі прифронтових територій Сумської області отримають одноразову допомогу на придбання твердого палива – ОВА

Німеччина закликає Китай допомогти у мирному врегулюванні в Україні

Міжнародний кримінальний суд відкидає нові санкції США проти суддів та заступників прокурора

Сили оборони відбили з початку доби 128 ворожих атак - Генштаб

Західні союзники розглядають чотири варіанти гарантій безпеки для України - ЗМІ

Єрмак провів координаційну розмову з радниками з нацбезпеки США, ЄС та НАТО щодо гарантування безпеки України

Глави Нідерландів і Туреччини обговорили роботу над завершенням війни в Україні та ситуацію в Газі

Зеленський відзначив державною нагородою "Національна легенда України" видатних діячів культури, спорту та науки

У Запорізькій області внаслідок артобстрілу загинула 46-річна жінка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА