Інтерфакс-Україна
23:14 01.07.2016

Бойовики сконцентрували вогонь на Донецькому напрямку, зокрема застосовували 122 мм артилерію

1 хв читати
Бойовики сконцентрували вогонь на Донецькому напрямку, зокрема застосовували 122 мм артилерію

Бойовики продовжують надавати збройні провокації проти підрозділів сил АТО на Донбасі і з початку доби 15 разів відкривали вогонь по опорних пунктах українських військових, і цим знову порушили Мінські домовленості, повідомляє прес-цетр штабу спецоперації.

"Найнеспокійнішим залишається Донецький напрямок, де зафіксовано 11 ворожих обстрілів. Тут російські окупаційні війська двічі із забороненої 122-мм артилерії обстріляли наші позиції поблизу Луганського. З мінометів калібру 82 мм вони вели стрілянину біля Авдіївки і Верхньоторецького. Під вогнем з великокаліберних кулеметів, гранатометів і стрілецької зброї виявилися українські захисники неподалік Новгородського, Майорська і Зайцевого. Також обстріл здійснював ворожий снайпер", - йдеться у повідомленні прес-центру станом на 18.00 п'ятницю.

Крім того, на Маріупольському напрямку противник бив із 120 мм мінометів по Новотроїцькому, зі стрілецької зброї і гранатометів Широкиного і Старогнатівки.

На Луганщині ж спостерігалося відносне затишшя.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кошта: ЄС готовий продовжувати конструктивну співпрацю з США, захищаючи свої інтереси

Президент Єврокомісії: робота над аспектами мирних переговорів для України просувається успішно. Наступний крок за РФ

Трамп написав, що збирається проводити EXPO-2035 у Флориді і обмірковує свій 4-й термін на посту президента США

Трамп схвально відгукнувся про намір Путіна сплатити внесок за членство в Раді миру замороженими активами

Україна та Польща узгодили у Давосі першочергові кроки з підготовки URC-2026

Зеленський сказав, що хотів би укласти угоду – Трамп

У Москві відбувається зустріч посланців Трампа з Путіним - ЗМІ

Припинення атак на енергетичний сектор України і російські нафтобази можуть обговорити на тристоронніх переговорах в АбуДабі - ЗМІ

Кількість постраждалих внаслідок удару ворога по Камишувасі зросла до десяти - ОВА

Україна отримає новий пакет необхідної ППО – Зеленський за підсумками зустрічей в Давосі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА