Інтерфакс-Україна
13:04 03.07.2016

Порошенко затвердив І.Воронченка на посаді командувача ВМС ЗСУ

2 хв читати
Порошенко затвердив І.Воронченка на посаді командувача ВМС ЗСУ

Президент України Петро Порошенко своїм указом призначив в.о. командувача Військово-морських сил Збройних сил України генерал-лейтенанта Ігоря Воронченка командувачем ВМС ЗСУ і присвоїв йому звання віце-адмірала.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", відповідний указ глави держави був оприлюднений на святкуванні Дня ВМС у неділю в Одесі за участю президента Петра Порошенка.

Сам указ про призначення І.Воронченка, датований 2 липня, був оприлюднений на сайті глави Української держави в неділю.

І.Воронченко народився 22 серпня 1964 року в смт Бабаї Харківської області. Закінчив Ташкентське танкове училище, служив у Групі радянських військ у Німеччині, потім - у Білоруському військовому окрузі.

Після розпаду СРСР склав присягу на вірність народу України. До 2003 року служив у Національній гвардії, командував механізованим полком, який після реорганізації НГУ до Внутрішніх військ МВС було передано Збройним силам і розгорнуто у війська берегової оборони ВМС України. Під час анексії Криму Російською Федерацією був заступником командувача флоту з берегової оборони. Був командувачем сил АТО в Луганській області.

15 квітня 2016 р. П.Порошенко своїм указом звільнив Сергія Гайдука з посади командувача ВМС ЗСУ. На початку квітня 2016 р ряд ЗМІ повідомляли, що П.Порошенко звільнив командувача ВМС ЗСУ С.Гайдука із займаної посади і призначив замість нього колишнього заступника з берегової оборони, учасника АТО генерал-лейтенанта Ігоря Воронченка. Однак згодом ця інформація не підтвердилася. 4 квітня начальник прес-центру - прес-секретар командування ВМС ЗСУ капітан 1 рангу Олег Чубук спростував ці дані.

25 квітня П.Порошенко зустрівся з учасником АТО генерал-лейтенантом І.Воронченком і повідомив, що прийняв рішення призначити його в.о. командувача Військово-морських сил Збройних сил України.

ОСТАННЄ

Лідери восьми держав Північної Європи та Балтії опублікували заяву з застереженням щодо дотримання прав та інтересів України в досягненні миру

Четверо цивільних постраждали внаслідок атаки російських БпЛА у Харківській області – прокуратура

Сили оборони відбили з початку доби 126 ворожих атак - Генштаб

Українські військовослужбовці взяли участь у "Параді воїнів" в Канаді

Силам Оборони вдалося потіснити ворога на Північно- Слобожанському напрямку – Генштаб

Зеленський відхилив територіальні вимоги Путіна, переказані Трампом – ЗМІ

Росіянам вдалося захопити Зелений Гай - Deep State

Путін запропонував заморозити фронт у Запорізькій та Херсонській областях в обмін на відхід України з Донбасу – журналіст із посиланням на джерело

Трамп підтримує план передачі території в обмін на мир в Україні – ЗМІ

Зустріч Коаліції охочих відбудеться в неділю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА