Інтерфакс-Україна
14:44 03.07.2016

Порошенко вручив українським військовим морякам квартири в Одесі й поділився планами запуску програми забезпечення житлом військовослужбовців

1 хв читати

Президент України Петро Порошенко вручив в Одесі сім ордерів на квартири військовим морякам з нагоди Дня Військово-морських сил Збройних сил України, який відзначається в Україні 3 липня.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", сьогодні моряки отримають ще 9 квартир. Таким чином, загалом військові отримають 16 ордерів на квартири, зокрема 8 трикімнатних, 4 двокімнатних і 4 однокімнатних.

Квартири розподілено корабельному складу, учасникам АТО, багатодітним сім'ям. Практично всі новосельці раніше проходили службу в Криму і залишили його територію в 2014 р., коли півострів був окупований Росією.

Після огляду кількох квартир глава держави також повідомив журналістам, що найближчим часом для потреб українських військових моряків передадуть дві будівлі, які нині перебувають на балансі Мінінфраструктури України, щоб переобладнати їх під гуртожитки. За словами П.Порошенка, на цей проект уже є необхідні кошти, і він дав доручення закінчити проект до кінця року.

Крім того, президент зазначив, що зараз вирішується питання запуску програми забезпечення житлом українських військовослужбовців. Вона передбачатиме механізми пільгового кредитування, розстрочки, часткового списання вартості житла та інші механізми, які дають змогу військовим отримати власне житло.

"Питання вирішення соціальних проблем - на першому плані", - запевнив П.Порошенко, оскільки, за його словами, наразі близько 600 військовослужбовців ВМС ЗСУ і далі живуть на кораблях.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На гуляйпільському напрямку під час перегрупування один із підрозділів неузгоджено відійшов із позицій, ворог зайшов у фланг Сил оборони - Волошин

Генсек Ради Європи: Той факт, що на столі є пропозиція щодо миру для України, – це позитивний момент

Печерський райсуд Києва зірвав розгляд апеляції ексголови "Укренерго" Кудрицького – ЦПК

ТОК Gulliver можуть відкривати поетапно, проте дати ще не визначені

У Покровську українські військові південніше від залізниці проводять рейди для засідок та знищення ворога - ДШВ

Італія екстрадує до ФРН українця Кузнєцова, якого підозрюють у причетності до підриву газогонів "Північний потік" у 2022р., – ЗМІ

ОГП та СБУ скерували до Печерського райсуду Києва угоду з нардепом Христенком – ЦПК

Глава "Укренерго": Енергетики сьогодні набагато більше готові до найгіршого сценарію – блекауту, який виношує РФ

Російський суд засудив до довічного вісьмох обвинувачених у справі про вибух на Керченському мосту у жовтні 2022р.

Європарламент закликав ЄС взяти на себе більше відповідальності за європейську безпеку та підтримувати мир в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА