Інтерфакс-Україна
12:43 12.07.2016

Апеляційний суд підтвердив незаконність заборони на роботу в Україні Савіку Шустеру

1 хв читати
Апеляційний суд підтвердив незаконність заборони на роботу в Україні Савіку Шустеру

Київський апеляційний адміністративний суд підтвердив рішення суду першої інстанції про незаконність анулювання Київським міським центром зайнятості дозволу на працевлаштування автору і ведучому ток-шоу "Шустер LIVE" Савіка Шустера.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", на своєму засіданні у вівторок суд відмовив у задоволенні скарги Київського міського центру зайнятості на рішення суду першої інстанції, що скасував рішення Київського центру зайнятості про анулювання дозволу на працевлаштування в Україні.

Це рішення Київського апеляційного адмінсуду може бути оскаржене у Вищому апеляційному суді України.

Як повідомлялося, 25 квітня Київський міський центр зайнятості анулював дозвіл на роботу автору і ведучому ток-шоу "Шустер LIVE". На знак протесту С. Шустер у прямому ефірі оголосив про початок голодування, доки йому не повернуть право на роботу.

Наступного дня дію заборони було призупинено, а не скасовано. "Таким чином, де-факто держоргани можуть в будь-який зручний момент повторно заборонити громадянину Італії і Канади працювати в Україні", - наголошується в повідомленні.

Студія Савіка Шустера "3S" подала позов до суду на Київський міський центр зайнятості про визнання протиправним та скасування рішення про анулювання дозволу на працевлаштування в Україні.

З кінця квітня ток-шоу Шустер LIVE транслюється на столичному комунальному телеканалі "Київ".

ОСТАННЄ

Окупанти втратили 285 військових на покровському напрямку - Генштаб

Російська делегація прибула до Стамбулу для участі у переговорах з Україною

Тшасковський мінімально відірвався від Навроцького у другому турі президентських виборах у Польщі – екзит-поли

Сенатор Грем: Якщо ви хочете, щоб війна закінчилася, змусьте Китай допомогти її припинити

Зеленський: Україна надалі пропонуватиме в Стамбулі повне припинення вогню попри відсутність зворотних пропозицій РФ

Зеленський: Офіс нашої операції на території Росії знаходився безпосередньо поруч з управлінням ФСБ

Зеленський про спецоперацію СБУ: Україна захищає себе і робить усе, щоб Росія відчула необхідність завершення цієї війни

Три жінки загинули через удари РФ по Запорізькому району

СБУ провела спецоперацію із забезпечення без’ядерного статусу РФ - Стефанчук

Літній чоловік загинув під ворожим обстрілом Запоріжжя

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА