Інтерфакс-Україна
18:50 12.07.2016

Маркевич погодився очолити комітет національних збірних ФФУ

1 хв читати

Відомий український футбольний тренер Мирон Маркевич прийняв пропозицію очолити комітет національних збірних Федерації футболу України.

"Мені запропонували цю посаду, і я погодився", - повідомив він агентству "Інтерфакс-Україна" у вівторок.

М.Маркевич зазначив, що тепер його призначення має бути затверджене виконкомом ФФУ, який відбудеться 15 липня.

Очікується, що виконком Федерації футболу в п'ятницю також ухвалить рішення щодо нового головного тренера збірної України. Претендентом на цю посаду є відомий у минулому футболіст Андрій Шевченко, який останнім часом був асистентом головного тренера збірної Михайла Фоменка.

Нині головою комітету національних збірних ФФУ є президент федерації Андрій Павелко. У нього три перші заступники - відомий тренер Семен Альтман, М.Фоменко та А.Шевченко. Членами комітету є, зокрема, відомі у минулому футболісти Сергій Ковалець, Олексій Михайличенко та Андрій Русол.

Як повідомлялося, М.Маркевич наприкінці червня подав у відставку з посади головного тренера "Дніпра", в якому працював із травня 2014 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Швеція готова надати винищувачі й допомогти з розмінуванням Чорного моря – прем'єр

Костел Святого Миколая в Києві передали парафії в користування на 50 років

Семеро людей постраждали внаслідок нальоту російських БпЛА на Дніпро - мер

Внесок Бельгії у збереження миру в Україні полягатиме в наданні повітряних і морських сил й підготовці військових – де Вевер

Мелоні підтвердила виключення можливості відправлення італійських військ в Україну

Українська делегація провела ще одну зустріч з представниками США

Ворожі БпЛА пошкодили житлову багатоповерхівку й спричинили пожежі у Дніпрі – ОВА

Зеленський про домовленості в Парижі: важливо, що сьогодні є ґрунтовні документи коаліції

Макрон заявив, що кілька тисяч французьких військових можуть бути розгорнуті в Україні після припинення вогню - ЗМІ

Україна у 2025 році відкрила 19 нових ринків для експорту агропродукції - Держпродспоживслужба

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА