Інтерфакс-Україна
17:08 13.07.2016

Кабмін затвердив типовий договір Нафтогазу з ТКЕ без можливості нарахування штрафів та пені у разі бюджетних боргів

1 хв читати
Кабмін затвердив типовий договір Нафтогазу з ТКЕ без можливості нарахування штрафів та пені у разі бюджетних боргів

Кабінет Міністрів України на засіданні у середу затвердив типовий договір на постачання НАК "Нафтогаз України" природного газу виробникам тепла для потреб населення та релігійних організацій, в якому відсутня можливість нарахування штрафів і пені на заборгованість у разі несвоєчасних розрахунків бюджету щодо пільг і субсидій.

За словами першого віце-прем'єра Степана Кубіва, дія договору діє на час перехідного періоду до квітня 2017 року.

"Типовим договором передбачається норма, що унеможливлює нарахування пені, штрафних та фінансових санкцій на заборгованість за спожитий природний газ, що виникла через несвоєчасні розрахунки пільг і субсидій", - сказав перший віце-прем'єр Степан Кубів.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів постановою №315 від 27 квітня 2016 року продовжив до 1 квітня 2017 року покладений на НАК "Нафтогаз України" обов'язок формувати і постачати газ виробникам тепла для населення та релігійних організацій за регульованою ціною.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп – Путіну: припини вбивати українців та росіян

МЗС України засудило нову хвилю репресій окупантів проти кримських татар і закликало світ відреагувати

У Черкаській та Запорізькій областях теж скасували екстрені відключення електроенергії

"Метінвест" консолідує свої проекти задля відновлення ринку сталі за рахунок внутрішніх та міжнародних інвестицій – CEO

ДТЕК повідомив про скасування екстренних відключень у Києві та кількох областях

Причиною аварійних відключень е/е став значний ріст споживання на фоні дефіциту потужності – директор ЦДЕ

Віткофф заперечив, що йде з посади

Третя штурмова бригада засудила насильство проти цивільних на Тернопільщині і пообіцяла сприяти покаранню винних

Ворог дронами вдарив по Ніжину, під атакою об'єкти критичної та цивільної інфраструктури, двоє людей постраждали

Літак Гегсета здійснив в Британії екстрену посадку, повертаючись до США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА