Інтерфакс-Україна
19:33 13.07.2016

Контактна група планує підписати документ про розведення сторін на Донбасі в четвер у режимі відеоконференції

1 хв читати

Учасники тристоронньої контактної групи розраховують на якнайшвидше парафування в режимі відеоконференції документа про розведення сторін на Донбасі, який не вдалося погодити на очній зустрічі в середу, заявив журналістам спецпредставник ОБСЄ Мартін Зайдік.

"Підгрупа з безпеки продовжила обговорення основних принципів розведення сил. Сподіваємося підготувати документ про розведення на трьох ділянках завтра в режимі відеоконференції", - сказав М.Зайдік.

Він повідомив, що підгрупа продовжить роботу ввечері в середу і, можливо, в четвер.

Крім того, М.Зайдік заявив, що підгрупа з політичних питань зосередилася на обговоренні питання про організацію місцевих виборів на Донбасі.

"Робоча група з політики продовжила обговорення модальності місцевих виборів, приділяючи особливу увагу їх адмініструванню", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Американські чиновники допустили можливу зустріч Путіна та Зеленського після переговорів в Абу-Дабі -ЗМІ

У Слов’янську двоє підлітків постраждали внаслідок атак ворожих FPV-дронів - МВА

У Міннеаполісі агент ICE вбив громадянина США, Трамп підтримав операцію, після чого спалахнули протести та критика демократів

Віткофф назвав переговори в Абу-Дабі дуже конструктивними та анонсував їх продовження наступного тижня

Понад 160 бригад працюють над відновленням тепла в Києві, у Чернігові без електропостачання залишалося понад 400 тис. споживачів

ВІТКОФФ НАЗВАВ ПЕРЕГОВОРИ В АБУ-ДАБІ ДУЖЕ КОНСТРУКТИВНИМИ ТА АНОНСУВАВ ЇХ ПРОДОВЖЕННЯ НАСТУПНОГО ТИЖНЯ

Росія та Україна вели частину переговорів в Абу-Дабі без участі США - ЗМІ

Понад 800 тис. абонентів у Києві залишилися без світла через масовану атаку РФ - Шмигаль

Стармер і Трамп обговорили необхідність сталого припинення вогню в Україні

Трамп попередив Канаду про ризик 100% мита у разі торговельної угоди з Китаєм

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА