Інтерфакс-Україна
18:12 15.07.2016

Росія ініціює спрощене провадження проти заперечень України щодо боргу на $3 млрд

2 хв читати
Росія ініціює спрощене провадження проти заперечень України щодо боргу на $3 млрд

Компанія The Law Debenture Trust Corporation Plc, що представляє інтереси Російської Федерації у справі про дефолт України за "російськими" єврооблігаціями на $3 млрд, найближчим часом має намір подати заяву про розгляд заперечень України щодо вказаного боргу в порядку спрощеного провадження (summary judgment ), повідомляється на веб-сайті Міністерства фінансів України.

Україна очікує, що зазначена заява буде розглянута Високим судом Англії не раніше кінця 2016 року.

Як повідомлялося, Україна 27 травня 2016 року подала до Високого суду Англії заперечення проти позову, з яким компанія The Law Debenture Trust Corporation Plc - довірчий керівний (трасті) РФ, звернулася проти України в лютому 2016 року.

Україна в запереченнях вказує, що договір про запозичення, укладений в грудні 2013 року, є недійсним і не підлягає примусовому виконанню через низку причин, серед яких: порушення внутрішнього законодавства і встановлених українськими нормативними актами процедур під час випуску єврооблігацій на $3 млрд, які згодом були викуплені Росією на кошти Фонду національного добробуту (ФНБ), а також тиск з боку РФ протягом всього 2013 року з метою не допустити укладення Україною Угоди про асоціацію з ЄС.

В запереченні також наводяться докази військового вторгнення Росії на територію Автономної Республіки Крим та подальшої незаконної анексії півострова.

Окремо названо дії РФ, спрямовані на дестабілізацію ситуації на сході України, факти підтримки в цьому регіоні сепаратистських осіб і військових дій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ексвійськовий однієї з країн Східної Європи підпалював машини ЗСУ - СБУ

Качка: ЄК вперше визнала, що Україна демонструє рекордний прогрес у більшості сфер реформ

ЄС cхвалила понад EUR1,8 млрд Україні п’ятого траншу в рамках Ukraine Facility

САП: з Німеччини екстрадовано обвинуваченого у заволодінні 100 млн грн під час будівництва сховища відпрацьованого ядерного палива

Суддя з Маріуполя, яка була в полоні РФ, розказала італійським колегам про насильство з боку окупаційної влади

ДБР запобігло створенню каналу втечі ухилянтів за кордон на Одещині

Уряд створить антикризові енергетичні штаби у дев'яти прифронтових областях

Програма "УЗ-3000" запрацює у грудні, орієнтовно, на 4 місяці – голова правління "Укрзалізниці"

У середу в Україні подекуди невеликі дощі, в четвер – без опадів, місцями туман

На Слов’янському напрямку ліквідовано ворожий розвідувальний дрон "Князь Вещий Олег"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА