Інтерфакс-Україна
17:15 19.07.2016

Другий двоповерховий електропоїзд Skoda має вийти на маршрут до вересня

1 хв читати
Другий двоповерховий електропоїзд Skoda має вийти на маршрут до вересня

Голова правління ПАТ "Укрзалізниця" Войцех Балчун доручив причетним працівникам прискорити ремонт електропоїзда Skoda EJ675 та запустити його на маршрут уже до вересня 2016 року, повідомила прес-служба ПАТ.

"Неприпустимо, щоб один із найсучасніших у парку "Укрзалізниці" електропоїздів, побудований у 2012 році, вартістю EUR19 млн два роки стояв "під парканом". Skoda EJ675 має вийти на маршрут уже у вересні цього року. Питання ремонту другого електропоїзда має бути вирішено в найкоротші терміни", - зазначив В.Балчун.

Він також повідомив, що нині фахівці "Укрзалізниці" аналізують, який саме напрямок найдоцільніше обрати для курсування цього потяга.

При цьому В.Балчун додав, що це рішення ПАТ "Укрзалізниця" прийматиме з урахуванням інтересів місцевих громад і готове розглянути звернення та пропозиції керівників міст.

Як повідомлялося, два електропоїзди Skoda EJ675 City Elephant "Укрзалізниця" придбала у 2012 році перед проведенням чемпіонату з футболу Євро-2012. Ці потяги є двосистемними (можуть рухатися електрифікованими ділянками на постійному та змінному струмі). Електропоїзд складається із шести двоповерхових вагонів і має 607 місць, із них 46 — першого класу, 590 — другого. Електропоїзд розрахований на експлуатацію зі швидкістю до 160 км на годину. Перший потяг №729/730 обслуговує маршрут Харків-Генічеськ.

ОСТАННЄ

Потреба у монетарному фінансування можливих додаткових видатків бюджету наразі відсутня – НБУ

Трамп про вторгнення російських дронів в повітряний простір Польщі: Це могла бути помилка

Уряд виділив землю під будівництво заводу Rheinmetall з виготовлення снарядів для ЗСУ - Шмигаль

Макрон заявив про спрямування трьох винищувачів на захист повітряного простору Польщі

Зеленський вручив державні нагороди першим леді Фінляндії та Естонії і першому джентльмену Данії

Сили оборони відбили з початку доби 141 ворожу атаку - Генштаб

Послаблення санкцій щодо Білорусі може створити юридичні лазівки для РФ – Тихановська

Словацький міністр ініціює запровадження обов'язкової військової служби в країні

"Люблінський трикутник" про вторгнення російських БПЛА в Польщу: Рішуча відповідь може запобігти ескалації

САП підтвердила внесення повної застави за ексголову Хмельницької МСЕК Крупу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА