19:40 21.07.2016

МВФ рекомендує НКЦПФР визначити вимоги та відповідальність за розкриття інформації та винести пропозиції щодо створення MTF

2 хв читати

Технічна місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) рекомендує Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) України визначити вимоги та відповідальність щодо розкриття інформації емітентами, зокрема банками та держпідприємствами.

Як повідомляється в доповіді МВФ, оприлюдненій на його веб-сайті, НКЦПФР необхідно прийти до остаточного рішення щодо регулювання різних типів емітентів і перед завершенням відповідної законодавчої пропозиції проконсультуватися з Національним банком України та іншими органами влади, зокрема з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, яке курирує діяльність держпідприємств.

Окрім цього, НКЦПФР рекомендується консолідувати в один документ проекти нормативних змін щодо розкриття емітентами інформації, а також відповідальності осіб, пов'язаних із розкриттям інформації.

"Це важливо, оскільки багато законодавчих положень взаємозв'язані, і щоб регулювання було ефективним, вони мають запрацювати одночасно", - пояснює місія МВФ.

Місія МВФ також рекомендує НКЦПФР продовжити підтримку створення ефективного незалежного органу з аудиторського нагляду, а також розробити законодавчі пропозиції, що забезпечують впровадження в Україні багатосторонніх торговельних систем (Multilateral Trading Facility, MTF). Останні пропозиції мають бути внесені до проекту закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо регульованих ринків і деривативів)".

Загалом місія МВФ зазначає, що всі законодавчі пропозиції Нацкомісії мають бути погоджені з іншими очікуваними законопроектами. Йдеться про законопроекти про незалежність регулятора, про регульовані ринки і деривативи, а також інші очікувані законодавчі ініціативи.

"Важливо, щоб графік і порядок подачі законів до парламенту був ретельно спланований, щоб уникнути пропусків і невідповідностей у законодавстві", - повідомляється в доповіді.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У Львові невідомий уночі "замінував" Личаківський цвинтар - поліція

Казахстан призупинив видачу віз громадянам Китаю, а з 3 лютого призупиняє авіасполучення з КНР

Німеччина передала українським прикордонникам оснащення для Центру перевірки документів

Найбільше заважають розвитку України корупція та війна на Донбасі - соцопитування

Мер Дніпра пропонує на один день призупинити платежі у ПриватБанку, щоб звернути увагу на проблеми у зв'язку з пікетами

СБУ вивела на підконтрольну Україні територію так званого екс-міністра вугільної промисловості ДНР

Три нові випадки зараження коронавірусом підтверджено в Баварії

Шахраї від імені керівництва Офісу генпрокурора вимагають від нардепів і чиновників чинити незаконні дії

British Airways призупиняє польоти в Пекін і Шанхай

Зеленський: Герої Крут, як і сьогоднішні захисники України на Донбасі, служать прикладом для майбутніх поколінь

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА