Інтерфакс-Україна
13:35 22.07.2016

Спецслужби РФ мають намір використовувати хресну ходу для організації провокацій в Україні

2 хв читати
Спецслужби РФ мають намір використовувати хресну ходу для організації провокацій в Україні

Російські спецслужби мають намір використовувати хресну ходу Української православної церкви (Московського патріархату) для організації провокацій, повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

"ГУР МО підтверджує інформацію СБУ про спробу російських спецслужб використовувати хресну ходу для дестабілізації ситуації в Україні. За нашими даними, мета таких дій – радикалізація межконфесійної ворожнечі та поглиблення розколу суспільства на релігійній основі", - сказав він на брифінгу в п'ятницю в Києві.

В. Скібіцький розповів, що російські спецслужби мають намір організувати провокації проти учасників ходи "із залученням кримінальних угруповань".

"За їхньою допомогою заплановано організувати зіткнення поблизу культових споруд, а також місць масового скупчення вірян. Особливу увагу приділятимуть інформаційно-психологічному впливу на українське населення за рахунок негативного висвітлення подій в проросійських ЗМІ", - зазначив він.

За словами представника розвідки, особлива роль в організації провокацій відводиться колишнім чиновникам, зокрема, екс-главі МВС Віталію Захарченку та його довіреній особі Віктора Зубрицькому.

В Скібіцький наголосив, що ці дії спрямовані на дестабілізацію внутрішньої ситуації в країні, тоді як "на сході України армія стримує агресора, який увірвався на нашу територію".

"В умовах тривалої агресії звертаємося до всіх громадян, зокрема й журналістам, із закликом не допустити відкриття Росією другого інформаційного фронту проти нашої держави і нашого народу".

Як повідомлялося, Всеукраїнська хресна хода, організована УПЦ (МП) з нагоди Дня хрещення України-Русі, розпочалася 3 липня. 27 липня учасники двох колон мають намір зустрітися в Києві на Володимирській гірці і разом пройти до Києво-Печерської лаври, де заплановано урочисте богослужіння. 28 липня на площі перед Успенським собором Києво-Печерської Лаври буде звершена урочиста божественна літургія.

ОСТАННЄ

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

Переговори української делегації в США продовжаться і Україна готова до будь-якого розвитку подій

Окупанти вдарили по Харкову, наслідки уточнюються

НР "Укренерго" на позачерговому засіданні створила комітет з етики та запобігання корупції

Генштаб ЗСУ: Уражено "Невинномиський Азот", що виробляє базові компоненти для вибухових речовин

Слухання про викрадення Росією дітей відбулося в Конгресі США, головував сенатор Грем

Окупанти атакували дронами Городню Чернігівської області, двоє цивільних поранені

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА