Інтерфакс-Україна
18:06 22.07.2016

В Україну прибули вакцини від сказу

2 хв читати
В Україну прибули вакцини від сказу

В Україну в п'ятницю прибули 91,393 тис. доз вакцини для профілактики сказу, закуплені за кошти держбюджету.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в Міністерстві охорони здоров'я, дотепер вакцина пройшла процедуру розмитнення.

Вакцини "Рабіпур®РСЕС" закупив Дитячий фондом ООН (ЮНІСЕФ) за кошти держбюджету, виділені в 2015 році.

Як повідомлялося, закупівлі вакцин за кошти держбюджету 2015 року проводилися міжнародними організаціями ЮНІСЕФ та ПРООН, договори з якими були підписані в жовтні 2015 року, а кошти на закупівлю були перераховані їм в грудні 2015 року.

МОЗ повідомляв, що на першу декаду серпня цього року планується поставка всієї кількості вакцини для профілактики кашлюку, дифтерії, правця (АКДП) - 1,77 млн доз, вакцини для профілактики дифтерії, правця у дорослих (АДС-М) - 1,6 млн доз, бівалентної оральної вакцини проти поліомієліту – 1,378 млн доз і чергова поставка вакцини проти гепатиту В - 450 тис. доз. Вакцина для профілактики туберкульозу в кількості 2,5 млн доз буде поставлена протягом серпня 2016 року.

У ЮНІСЕФ зазначали, що дотримання графіка поставок вакцин залежить від своєчасної реєстрації вакцин.

Експерти фонду підкреслювали, що, згідно з міжнародною практикою закупівель вакцин, які веде Офіс із закупівлі і постачання ЮНІСЕФ у Копенгагені, середньостатистичний цикл процесу закупівель в середньому триває один рік, країни замовляють вакцини на два-три роки вперед. Наприклад, якщо країна замовляє вакцини на 2017 рік, то процес закупівель повинен початися не пізніше початку 2016 року.

Заявником закуплених ЮНІСЕФ вакцин від сказу "Рабіпур®РСЕС" виступає "ГлаксоСмітКляйн Експорт Лімітед" (GSK, Великобританія). Вакцини виготовлені компанією "Кайрон Берінг Вакцинс Приват Лтд." (Індія).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

Переговори української делегації в США продовжаться і Україна готова до будь-якого розвитку подій

Окупанти вдарили по Харкову, наслідки уточнюються

НР "Укренерго" на позачерговому засіданні створила комітет з етики та запобігання корупції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА