Інтерфакс-Україна
17:56 26.07.2016

Прокуратура і СБУ проводять обшуки в приміщеннях аеропорту "Бориспіль"

2 хв читати
Прокуратура і СБУ проводять обшуки в приміщеннях аеропорту "Бориспіль"

Слідчі прокуратури Києва спільно зі співробітниками Служби безпеки України 26 липня проводять обшуки в приміщеннях міжнародного аеропорту "Бориспіль" в рамках розслідування кримінального провадження, розпочатого за фактом розтрати бюджетних коштів в особливо великих розмірах під час здійснення державних закупівель.

"Встановлено, що державним підприємством в грудні 2015 року проведено тендер на закупівлю детекторів вибухових речовин, за результатами якого у переможця (приватного підприємства) придбані чотири таких прилади на загальну суму 4,3 млн грн", - йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Києва .

Згідно з документами, наданими переможцем тендеру, детектори виготовлені чеською компанією. Однак, як з'ясувалося під час слідства, безпосереднім виробником приладів є російська компанія, а її засновником - громадянин Російської Федерації.

Крім того, встановлено, що вартість кожного з детекторів становить близько 200 тис. грн, що майже в чотири рази дешевше, ніж сплачено державним підприємством.

"Нині в приміщеннях аеропорту "Бориспіль", офісі фірми-переможця, а також за місцем проживання учасників злочинної схеми вилучено документацію та інші речові докази, які підтверджують протиправні дії. Слідчі дії тривають", - резюмує прокуратура.

Раніше повідомлялося, що СБУ 26 липня проводить обшук у Державіаслужбі у кримінальному провадженні, порушеному за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України, щодо окремих посадових осіб аеропорту "Бориспіль", які за сприяння службових осіб Державіаслужби вчинили розтрату бюджетних коштів, виділених на закупівлю обладнання в сумі 4,3 млн грн.

"Пізніше ці кошти, на порушення розпорядження Кабінету Міністрів України №829-р від 11 вересня 2014 року, були переказані підприємству, підконтрольному резиденту Російської Федерації, з подальшим виведенням за межі України", - зазначала Державіаслужба.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві внаслідок пожежі в багатоповерхівці загинули дві людини, дев’ять мешканців евакуйовано - ДСНС

Голова Київської ОВА закликав жителів області не блокувати дороги через відсутність електропостачання

В Києві цілодобово продовжуються відновлювальні роботи на зруйнованих інфраструктурних об’єктах – Кличко

Сили оборони уразили бурові установки в Каспійському морі та підрозділ ППО противника – Генштаб ЗСУ

На Буковині порушник травмував прикордонника під час спроби прориву кордону

УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині

Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

У Рамзана Кадирова відмовили нирки, у Кремлі обговорюють кандидатів на нового ватажка Чечні – джерело в ГУР

В Україні в найближчі дві доби без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця

У центрі Харкова завершено аварійно-рятувальні роботи на місці вибухів 2 січня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА