Інтерфакс-Україна
12:16 29.07.2016

Спалах АЧС зареєстровано в Миколаївській області

1 хв читати
Спалах АЧС зареєстровано в Миколаївській області

Випадок африканської чуми свиней (АЧС) зафіксовано 27 липня в с. Себиному (Миколаївська обл.).

Як повідомила прес-служба Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів (Держпродспоживслужба) в п'ятницю, в осередку захворювання здійснюються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС.

У Миколаївській області у 2015 році було зареєстровано чотири випадки АЧС, з початку 2016 року - один випадок без врахування останнього.

Африканська чума свиней - контагіозне вірусне захворювання домашніх і диких свиней. Воно передається під час прямого контакту хворих та здорових тварин через продукти зі свинини, кліщами і механічно (транспортними засобами, під час переміщення людей і тварин).

Вакцини від АЧС немає.

ОСТАННЄ

Стратегія РФ буде cпрямована на звинувачення України в їхніх же порушеннях – ЦПД щодо заяви Путіна про перемир’я

НЕФКО планує оновити медичну інфраструктуру в Овручі та Красилові

Зеленський і представники уряду та бізнесу Туреччини обговорили розвиток двосторонніх відносин

Україна потребує гарантій безпеки через амбіції РФ – Стармер

Президент України підписав закон про купівлю обладнання для ХАЕС-№3,4

Путін про ідею 30-денного перемир'я: Ми за, але є нюанси

Зеленський – представниці Нідерландів: Наші європейські партнери обов’язково мають бути залучені до майбутніх мирних ініціатив

АРМА отримало в управління пов'язаний з Коломойським і Боголюбовим зерновий термінал біля Одеси

Вірменія та Азербайджан узгодили текст мирної угоди

Рятувальники деблокували жінку з-під завалів у Костянтинівці після авіаудару, вона провела там 20 годин – ДСНС

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА