Інтерфакс-Україна
14:49 08.08.2016

Жителі Ріо зловили чоловіка з ножем, що пограбував міністра освіти Португалії

1 хв читати
Жителі Ріо зловили чоловіка з ножем, що пограбував міністра освіти Португалії

Міністр освіти Португалії Тіагу Родригиш, який прибув на Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро як супроводжувальний португальської збірної, зазнав нападу грабіжника, повідомляє в понеділок іспанська газета "А-Бе-Се" з посиланням на бразильську військову поліцію.

Грабіжник напав на міністра з ножем і вимагав у нього гроші, мобільний телефон і портфель. Міністр віддав речі, але грабіжник не втік далеко - його затримали місцеві жителі, які викликали поліцію.

"Такі ситуації завжди супроводжуються страхом, але не варто цьому надавати великого значення. У нього (у грабіжника - ІФ) була в руці холодна зброя, напад був швидким, він забрав наші речі, але народ навколо відреагував", - цитує видання слова Т. Родригиша, який висловив подяку за швидку реакцію владі Ріо.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Брекельманс: Україні потрібна підтримка Європи для захисту від РФ

Від початку доби відбулось 118 боєзіткнень - Генштаб

Армія РФ просунулась поблизу трьох сіл у двох областях - DeepState

Макрон: Франція візьме участь у спільних навчаннях, організованих Данією в Гренландії

Ми досягаємо величезного прогресу, допомагаючи Венесуелі стабілізуватися та відновитися - Трамп

Кличко відкинув претензії Зеленського щодо енергокризи в Києві та згадав про 4 роки без зустрічі з президентом

Кабмін утворив Науково-експертну раду зі змін клімату та збереження озонового шару

У Києві під час розвантаження генератора загинув працівник "Київтеплоенерго"

Сертифікат про рівень володіння держмовою може бути скасований в адмінпорядку або судом - Кабмін

Кабмін скасував Концепцію держпрограми з використання технологій ШІ в пріоритетних галузях економіки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА