Інтерфакс-Україна
21:11 10.08.2016

"Укрзалізниця" планує залучити для оновлення вагонів і шляхів $1 млрд інвестицій протягом 2-3 років

1 хв читати
"Укрзалізниця" планує залучити для оновлення вагонів і шляхів $1 млрд інвестицій протягом 2-3 років

ПАТ "Укрзалізниця" планує протягом двох-трьох років залучити $1 млрд інвестицій на оновлення шляхів, локомотивів і вагонів, розповів голова правління компанії Войцех Балчун під час круглого столу в Американській торговельній палаті в середу.

"З приводу інвестицій у рухомий склад та інфраструктуру: ми б хотіли залучити 1 млрд доларів протягом найближчих 2-3 років", - сказав він.

При цьому не уточнив, хто може виступити джерелом цих інвестицій. Компанія також планує значно збільшити свій прибуток.

"Ми б хотіли досягти додаткових 300-500 млн доларів фінансового результату, протягом двох-трьох років", - уточнив керівник компанії.

При цьому В. Балчун наголосив, що для кардинального оновлення пасажирського та вантажного потягів потрібні величезні кошти.

"Наша мрія - інвестувати у вантажний склад 9-10 млрд доларів", - наголосив він.

Як повідомлялося, у першому півріччі 2016 року ПАТ "Укрзалізниця" отримало майже 1,5 млрд грн чистого прибутку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сподівання Путіна добитися поступок на переговорах за посередництва Туреччини марні - Більдт

Путін запропонував Україні замість припинення вогню - переговори в Стамбулі 15 травня – ЗМІ

Путін запропонував Україні прямі переговори в Стамбулі 15 травня – ЗМІ

Щоб рухатися вперед потрібне припинення вогню – Держдепартамент США

США погодили передання Україні Німеччиною ракет до "Патріотів" і артилерійських боєприпасів великої дальності - ЗМІ

СБУ затримала кримінального авторитета Олійника на прізвисько Умка - ЗМІ

З початку доби Сили оборони відбили 117 ворожих атак - Генштаб

Лідери Коаліції охочих домовилися про санкції у разі відмови РФ від припинення вогню - Зеленський

ТЕКСТ: Спільна заява лідерів Франції, Німеччини, Польщі, Великої Британії та України за підсумками зустрічі в Києві

Зеленський і Макрон підсумували засідання Коаліції охочих на двосторонній зустрічі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА