Інтерфакс-Україна
09:32 15.08.2016

За минулу добу бойовики 64 рази обстріляли сили АТО

2 хв читати

За минулу добу незаконні збройні формування 64 рази обстріляли позиції Збройних сил України, повідомляє прес-центр штабу АТО.

На Донецькому напрямку мінометний, гранатометний та кулеметний вогонь відкривався по укріпленнях захисників Авдіївки, там окупанти застосували заборонені калібри мінометів. Вогонь з автоматичних станкових гранатометів, 82 мм мінометів та кулеметів великого калібру ворог вів по позиціях в районі Світлодарської дуги. Під кулеметний та гранатометний вогонь потрапило Ленінське. У Верхньоторецькому активність проявив снайпер.

Під Новоселівкою на Маріупольському напрямку противник застосував 122 мм артилерію, по позиціях в Тарамчуку 82 мм міномети, гранатомети та кулемети великих калібрів. В Мар’їнці та Талаківці вогонь вівся з мінометів, кулеметів та стрілецької зброї, а у Водяному, Гнутовому та Широкиному відкривався здебільшого гранатометний вогонь. В районі Красногорівки, Старогнатівки та Богданівки провокації тривали з використанням стрілецької зброї. Поблизу Широкиного, Талаківки, Мар’їнки та Водяного окупанти активно застосовували бронетехніку.

На Луганщині по позиціях в районі Попасної противник відкривав вогонь із 122 мм самохідних артилерійських установок та 120 мм мінометів. По українських захисниках у Новоалександрівці та Новозванівці ворог вів обстріли з 82 мм мінометів, кулеметів великого калібру, автоматичних станкових гранатометів та стрілецької зброї. Третій день поспіль в районі Жовтого фіксується діяльність снайпера.

" В районі Новоолександрівки ворог намагався захопити наш опорний пункт. Близько 10.10 з боку населеного пункту Калинове на відстань до 100 м підійшла ДРГ противника у кількості 3-6 осіб та відкрила вогонь з великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї. Бойове зіткнення тривало 20 хвилин. Зазнавши втрат противник відступив", - зазначили в штабі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп написав, що збирається проводити EXPO-2035 у Флориді і обмірковує свій 4-й термін на посту президента США

Трамп схвально відгукнувся про намір Путіна сплатити внесок за членство в Раді миру замороженими активами

Україна та Польща узгодили у Давосі першочергові кроки з підготовки URC-2026

Зеленський сказав, що хотів би укласти угоду – Трамп

У Москві відбувається зустріч посланців Трампа з Путіним - ЗМІ

Припинення атак на енергетичний сектор України і російські нафтобази можуть обговорити на тристоронніх переговорах в АбуДабі - ЗМІ

Кількість постраждалих внаслідок удару ворога по Камишувасі зросла до десяти - ОВА

Україна отримає новий пакет необхідної ППО – Зеленський за підсумками зустрічей в Давосі

Сили оборони відбили з початку доби 196 ворожих атак - Генштаб

Найважча ситуація з енергопостачанням в Києві, Київській та Дніпропетровській областях - Шмигаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА