Інтерфакс-Україна
12:56 15.08.2016

Розенко сподівається, що за передбачені законом 60 днів усі питання з безпекою Е-декларування буде вирішено

1 хв читати
Розенко сподівається, що за передбачені законом 60 днів усі питання з безпекою Е-декларування буде вирішено

Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко зазначає, що законом для електронного декларування доходів передбачено 60 днів, і висловив сподівання, що за цей час усі питання з безпекою системи електронного декларування буде вирішено.

"Наскільки нам пояснювали, для тих, кому необхідно здавати декларації, є два місяці для того, щоб це зробити. Я вважаю, що електронне декларування - це необхідний і украй важливий для всієї України крок. Безумовно, я, як законослухняний громадянин України, виконаю всі вимоги закону та задекларую належним чином своє майно. Безумовно хотілося б, щоб протягом цих двох місяців були вирішені всі технічні проблеми та питання, пов'язані з юридичними моментами", - сказав віце-прем'єр в ексклюзивному коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в понеділок уранці.

Він зазначив, що для успіху системи електронного декларування необхідна довіра суспільства до неї, а для цього вона повинна мати гарантії безпеки.

П.Розенко зазначив, що йому для декларування своїх доходів багато часу не знадобиться.

"Мені багато часу на декларування не знадобиться, це займе у мене, можливо, годину. Усі цифри 2015 року оприлюднені", - додав віце-прем'єр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генасамблея ООН підтримала українську резолюцію за повернення українських дітей понад 90 голосами, проти 12, 57 утримались

У третю і четверту хвилі виплату 1 тис. грн "Зимової підтримки" отримають українці за заявками від 18-22 листопада – Мінсоцполітики

Кабмін звільнив Калєніченко з посади заступника голови ДПС

Поліцейські встановлюють обставини вибуху в багатоповерхівці в Одесі

Нова Зеландія оголосила про виділення 15 млн доларів на ініціативу PURL

Немає більш підходящого місця для мирних переговорів між Росією та Україною, ніж Туреччина - глава МЗС Фідан

Умєров у Брюсселі зустрівся з главою МЗС Туреччини

Експосадовцю "Енергоатома" Шейко обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту на 2 місяці

Програмою "УЗ 3000" зацікавилося вже більше 100 тис. українців – УЗ

Зеленський очікує доповідь щодо повних результатів роботи по програмі PURL

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА