Інтерфакс-Україна
16:46 16.08.2016

Харківський суд заарештував громадянина РФ, розшукуваного Інтерполом за запитом Бельгії за викрадення людини

1 хв читати
Харківський суд заарештував громадянина РФ, розшукуваного Інтерполом за запитом Бельгії за викрадення людини

Дергачівський райсуд Харківської області за клопотанням прокурора Дергачівської місцевої прокуратури заарештував затриманого українськими правоохоронцями громадянина Росії, підозрюваного у викраденні людини в Бельгії й оголошеного в міжнародний розшук за каналами Інтерполу.

"Застосувати тимчасовий арешт терміном на 30 діб до отримання запиту на його видачу від компетентних органів Королівства Бельгії", - йдеться у рішенні суду, оприлюдненому на сайті єдиного держреєстру судових рішень.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі прокуратури Харківської області, росіянина затримали прикордонники, коли він їхав із Росії в Україну.

"У базі він проходив як розшукуваний Інтерполом. Його затримали в порядку ст. 208 КПК і подали клопотання про арешт до отримання від Бельгії документів на екстрадицію", - сказали в прес-службі.

Співрозмовник агентства зазначив також, що прокуратура має намір подати апеляцію, оскільки суд заарештував росіянина на 30 діб, а не на 40, як просила прокуратура.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Один цивільний загинув, двоє дістали поранення у Херсонській області через ворожі обстріли – прокуратура

На Сумщині викрито трьох шахраїв, які виманили майже 1 млн грн – серед потерпілих дружина загиблого військового

Міноборони найближчим часом реалізує автоматичну постановку на облік і шеринг електронного військово-облікового документу

ТЦК та СП під час війни мають займатися тільки тими, хто буде служити - Міноборони

В "Резерв+" уже 6 млн користувачів, а до держбюджету сплачено 1 млрд грн штрафів за порушення обліку - Міноборони

На DOT-Chain Defence з'явиться "конструктор дронів" для налаштувати конфігурації БпЛА у 1-му кварталі 2026р - очільник АОЗ

Міноборони України: В системі Delta понад 200 тис. користувачів, в планах на 2026р - інтеграція ШІ

За 4 місяці через DOT-Chain Defence поставлено понад 144 тис. дронів та іншої техніки на 6,2 млрд грн - Шмигаль і Жумаділов

Міноборони: 100% війська буде використовувати цифрові системи SAP, "Імпульс" і "Майно" до кінця 2026р

В "Армія+" уже понад 1 млн користувачів, Міноборони запускає новий етап розвитку застосунку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА