16:28 17.08.2016

Заборгованість за рішеннями суду, виконання яких гарантовано державою, становить 3,2 млрд грн

2 хв читати
Заборгованість за рішеннями суду, виконання яких гарантовано державою, становить 3,2 млрд грн

Заборгованість більш ніж за 155 тис. судовими рішеннями, виконання яких гарантовано державою, станом на серпень 2016 року становила 3,2 млрд грн, повідомила глава Державної казначейської служби Тетяна Слюз.

"Станом на серпень 2016 року в Держказначействі за відповідною бюджетною програмою ("Заходи щодо виконання рішень суду, які гарантовані державою"- ІФ) було на виконанні понад 155 тис. судових рішень на загальну суму понад 3,2 млрд грн, які подали збирачі у відомство протягом 2013-2016 рр.", - сказала вона в інтерв'ю газеті "Урядовий кур'єр".

За даними Т.Слюз, сума закладених у держбюджеті виплат за вказаною бюджетною програмою на 2016 рік становить 144,75 млн грн. При цьому в січні-липні 2016 року Держказначейство виконало 2,996 тис. судових рішень на загальну суму понад 55,1 млн грн.

"Безперечне списання коштів держбюджету Держказначейство здійснює у міру надходження судових рішень і в межах бюджетних видатків, встановлених на відповідний рік. Так, в серпні 2016 року відомство виконувало судові рішення, що надійшли в травні 2013 року", - сказала вона.

Голова Держказначейства також уточнила, що з 2013 року відомство виконало 22,611 тис. судових рішень на загальну суму понад 454,8 млн грн.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів у вересні 2014 року затвердив порядок погашення заборгованостей за рішенням суду, виконання яких гарантується державою.

Згідно з постановою № 440 від 3 вересня 2014 року, зазначена норма запроваджується з метою реалізації пункту 3 розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" закону "Про гарантії держави щодо виконання судових рішень".

Згідно з нормативним актом, рішення подаються до органів Державної виконавчої служби за місцезнаходженням боржника для проведення їх обліку, інвентаризації заборгованості та подальшої передачі до органів, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, для погашення заборгованості.

Зареєстроване в установленому порядку рішення невідкладно розглядається керівником органу державної виконавчої служби й передається відповідальній особі не пізніше наступного робочого дня з дня надходження до органу державної виконавчої служби.

Крім того, рішення розподіляються в такому порядку: в першу чергу це рішення про пенсійні та соціальні виплати, про стягнення аліментів, відшкодування збитків та шкоди, завданих в результаті злочину або адміністративного правопорушення, каліцтва чи іншого ушкодження здоров'я, а також у зв'язку з втратою годувальника; друга черга - рішення, пов'язані з трудовими правовідносинами; третя черга - інші рішення. Рішення вносяться щодо кожної з черг за датою їх надходження до органу державної виконавчої служби.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Велика Британія виділить додатковий мільярд фунтів стерлінгів на торговельні та інвестиційні проекти з України

Кулеба під час візиту до Лондона: Ми працюємо разом із партнерами, щоб повернути РФ за стіл переговорів

Бундестаг у четвер проведе екстрені слухання щодо накопичення військ РФ біля українських кордонів

Щонайменше чотири великі союзники США із НАТО братимуть участь в обговоренні з Москвою її побоювань, пов'язаних із альянсом, - наводять ЗМІ слова Байдена

Блінкен і Мішель обговорили присутність російських військ поблизу України

Україна і Хорватія підписали п'ять спільних документів

Глава МЗС Франції попередив Москву про "стратегічні наслідки" у разі ескалації ситуації з Україною

У Молдові готують велику амністію

Україна, Литва та Грузія домовилися про співпрацю у сфері кібербезпеки

Резніков обговорив співпрацю у сфері кібербезпеки та оборони з головою Міноборони Литви

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА