Інтерфакс-Україна
09:29 19.08.2016

Посол Пайєтт анонсує найближчими днями чергове постачання військової допомоги США Україні

1 хв читати
Посол Пайєтт анонсує найближчими днями чергове постачання військової допомоги США Україні

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт анонсував нові надходження американської військової допомоги в Україну найближчими днями.

"Фактом є те, що США надали Україні безпекову допомогу на $600 млн. І я дуже пишаюся тим, що досягнуто, - і наші військові навчання в Яворові, і сучасна зброя, ще понад тисяча приладів нічного бачення. Нові поставки будуть найближчими днями. Завдяки цій допомозі багато життів українських солдатів було врятовано", - сказав він в інтерв'ю радіо "Свобода".

Посол США знову зазначив, що у Вашингтоні не вбачають вирішення конфлікту на Донбассі військовим шляхом.

"Ми будемо покладатися на дипломатію, щоб позбутися російських військових на Донбасі і щоб Україна повернула контроль над Кримом", - наголосив Дж.Пайєтт.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 1100 військовослужбовців - Генштаб

22 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Трамп заявив, що сили США розбомбили ядерні об'єкти Ірану - ЗМІ

Гендиректор Метрополітен-опера під час візиту в Україну: ваша боротьба - і моя боротьба також

Один загиблий і щонайменше четверо поранених внаслідок ворожих ударів у Донецькій області – ОВА

Одна людина загинула внаслідок атаки російських дронів у Чернігівській області – Нацполіція

Одна людина постраждала внаслідок атаки ворожого дрона в Херсонській області – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 128 ворожих атак - Генштаб

Саміт НАТО пройде без засідання щодо України, стверджує Politico, проте зміни в офіційній програмі наразі відсутні

Зеленський уже ухвалив низку кадрових рішень щодо керівників закордонних дипломатичних установ України - Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА