Інтерфакс-Україна
12:49 22.08.2016

Порошенко вручив співробітникам СБУ ключі від нових квартир та проанонсував будівництво ще 4 будинків

1 хв читати

Президент України Петро Порошенко вручив співробітникам Служби безпеки України ключі від квартир у новому житловому комплексі в Києві та запевнив, що найближчим часом будуть побудовані ще 4 будинки.

"Ніколи за всю історію СБУ нам не вдавалося забезпечити таку рекордну кількість квартир, вже зараз 304. Квартири - це така ж зброя, як танки і кулемети... коли офіцер відчуває, що держава піклується про нього", - сказав глава держави перед врученням співробітникам СБУ ключі від квартир.

За його словами, ключі від 192 квартир вручаються зараз, загалом здали 548 квартир за два роки.

П. Порошенко також зазначив, що 112 квартир вводиться в експлуатацію без залучення бюджетного фінансування.

"Левова частка тих, хто отримає ці квартири, - учасники АТО", - наголосив він.

Президент повідомив, що найближчим часом заплановано спорудження ще 4 будинків на 167 квартир.

Як уточнили агентству "Інтерфакс-Україна" в СБУ, загалом сьогодні-завтра буде видано 192 ордери на квартири, при цьому сьогодні - 120. Вже 304 квартири співробітники СБУ отримали в Києві в цьому році, понад 700 - по всій Україні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Руйнування будівлі і пожежа – наслідки ворожої атаки про критичній інфраструктурі Запоріжжя – ОВА

Трамп і Рубіо ухвалять відповідні рішення за результатами переговорів України й РФ через два тижні– Держдеп

В німецькому уряді вважають, що ЄС повинен повернутися до питання використання заморожених активів РФ – ЗМІ

З початку доби Сили оборони відбили 141 ворожу атаку - Генштаб

Командування Сухопутних військ почало публічно звітувати перед суспільством про роботу ТЦК та СП

Окупанти розширили ще один плацдарм в Сумській області - DeepState

Зеленський: У України і партнерів досі немає чіткої інформації, з чим росіяни збираються в Стамбул

Понад 600 ветеранів та членів їх сімей взяли участь у фестивалі Superhumans Reunion’25

Мерц обговорить з Трампом війну в Україні під час візиту до США 5 червня

На "Книжковому Арсеналі" вилучили 74 газові балончики, 12 боєприпасів та вогнепальну зброю – УДО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА