10:23 23.08.2016

У столиці реставрують і реконструюють низку парків у Шевченківському та Солом'янському районах

1 хв читати
У столиці реставрують і реконструюють низку парків у Шевченківському та Солом'янському районах

У столиці реставрують західну і східну частини парку "Нивки" і парк ім.Пушкіна у Шевченківському районі, а також реконструюють парк з бюветним комплексом на вул. Кадетський гай, парк на вул. Івана Пулюя, парк "Орлятко" на б-рі Івана Лепсе, 9-Б, а також ландшафтний парк у Солом'янському районі, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

"Підписані відповідні розпорядження КМДА. Зазначені роботи надають можливість покращити благоустрій та створити сучасні зони для відпочинку жителів і гостей столиці", - пояснюється в повідомленні.

Реконструкція та реставрація зазначених об'єктів здійснюватиметься за рахунок бюджетних коштів, передбачених Програмою економічного і соціального розвитку Києва на 2016 рік і наступні роки, а також за рахунок залучених коштів.

Замовником реставрації об'єктів визначено КП "Київський центр розвитку міського середовища". Так, підприємство в установленому порядку має визначити генеральні проектну та підрядну будівельні організації для проектування та виконання робіт, забезпечити розробку та затвердження проектної документації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти зосередилися на покровському напрямку попри втрати – Генштаб

У США підтвердили повне відновлення поставок зброї в Україну - ЗМІ

Курщина є особистим приниженням для Путіна і він намагатиметься грати в підвищення ставок перед США, вважає Коваленко

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Незважаючи на посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Попри посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Україна і Катар обговорили інтереси обох країн, зміцнення та розширення співпраці

Близько 15 країн висловили зацікавленість в обговоренні нової архітектури безпеки для України – Лекорню

Радник з нацбезпеки Волц мав розмову з "російським колегою"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА