Інтерфакс-Україна
16:58 23.08.2016

Перший заступник начальника ГУ ДФС у Миколаївській області попався на хабарі, вирішується питання арешту

1 хв читати
Перший заступник начальника ГУ ДФС у Миколаївській області попався на хабарі, вирішується питання арешту

Перший заступник начальника Головного управління Державної фіскальної служби в Миколаївській області Роман Підгородинський викритий у хабарництві і "кришуванні".

"Сьогодні військова прокуратура разом з СБУ затримала першого заступника начальника Головного управління ДФС в Миколаївській області Підгородинського, який отримав 700 тис. грн за "кришування" - закриття кримінального провадження. Готуємо документи на арешт", - написав генеральний прокурор України Юрій Луценко на сторінці в Фейсбуці у вівторок.

Як повідомляє прес-служба Військової прокуратури Південного регіону України, наразі задокументовано кілька епізодів вимагання та отримання вищевказаних посадовою особою хабара на загальну суму майже 700 тис. грн за не перешкоджання у здійсненні підприємством комерційної діяльності. Для прикриття протиправної діяльності чиновник залучив свого знайомого як посередника. Обох затримано відразу після отримання чергового хабара в сумі 140 тис. грн.

Тривають слідчі дії. Фігуранту справи і його посереднику готується повідомлення про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, а також клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

"Всього ці особи протягом червня-серпня отримали неправомірну вигоду в сумі близько 700 тис. грн", - написала прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган у Фейсбуці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА