Інтерфакс-Україна
18:10 23.08.2016

НАЗК закрило доступ до системи е-декларування до 1 вересня

1 хв читати
НАЗК закрило доступ до системи е-декларування до 1 вересня

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) своїм рішенням перенесло запуск системи електронного декларування (е-декларування) з 15 серпня на 1 вересня і скасувало доступ до системи шляхом застосування тільки BankID - електронних систем дистанційного ідентифікації, що використовують бази клієнтських даних банків.

"На офіційному сайті НАЗК тимчасово припинено доступ до системи електронного декларування", - йдеться в повідомленні агентства у вівторок.

НАЗК зазначає, що суб'єкти декларування, що зареєструвалися в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, із застосуванням BankID, для подальшої роботи в реєстрі повинні отримати особистий ключ і посилений сертифікат відкритого ключа електронного цифрового підпису.

Агентство вказує, що документи, подані суб'єктами декларування із застосуванням BankID до сьогоднішнього дня, є чинними. Однак декларанти повинні невідкладно, але не пізніше семи календарних днів після 1 вересня, перевірити зміст поданих ними до реєстру документів і в разі виявлення неповних або недостовірних відомостей в них подати виправлені документи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стубб: наближається термін для припинення вогню, встановлений Трампом. Фінляндія підтримує зусилля припинення вогню

У Лозовій зафіксовано наймасованішу атаку з початку війни, поранено двох дітей

Двоє цивільних поранені внаслідок атаки російського дрона на Запорізький район — ОВА

Рязанський НПЗ скоротив переробні потужності удвічі після атаки БпЛА – ЗМІ

Окупанти втратили 187 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Сили оборони відбили з початку доби 144 ворожі атаки - Генштаб

Представник США при НАТО відзначив лідерство Нідерландів у військовій допомозі Україні

Генсек ООН оголосив про скорочення бюджету на $700 млн через зменшення підтримки США - ЗМІ

Ще одну українську дитину врятовано з ТОТ в межах ініціативи Bring Kids Back UA

Офіс генпрокурора відкрив провадження щодо очільника Енергетичної митниці Комара - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА