Інтерфакс-Україна
11:30 24.08.2016

Україна демонструє здатність себе захистити, але необхідна подальша підтримка партнерів - Порошенко

1 хв читати

Україна демонструє, що здатна сама себе захистити, але їй також необхідна підтримка міжнародних партнерів, заявив президент країни Петро Порошенко.

"Наші міжнародні партнери з цього параду отримають сигнал, що Україна здатна сама себе захистити, але вимагає подальшої підтримки. Адже наш ворог - це країна, яка займає дев'яту частину суші і має військовий бюджет в десятки і десятки разів більше нашого", - заявив П .Порошенко під час параду з нагоди 25-річчя незалежності України в Києві в середу.

Він зазначив, що Україна потребує збільшення такої підтримки.

"Користуючись тут присутністю президента Польщі, мого друга і великого друга України Анджея Дуди, хочу висловити глибоку вдячність нашим міжнародним партнерам України за всебічну підтримку - дипломатичну і фінансову, за поставки нелетальної зброї і гуманітарну допомогу. Подяка за санкції проти агресора", - сказав президент України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 131 ворожу атаку - Генштаб

Балаклійська громада зазнала атаки дронами: влучання в приватне домоволодіння та нежитлову будівлю

Внаслідок обстрілу БПЛА по Чугуєву відомо про двох постраждалих та пошкодження багатоквартирного будинку

Москва підтверджує проведення зустрічі Путіна і Трампа на Алясці - ЗМІ

Путін запропонував США припинення війни в обмін на контроль над Східною Україною — ЗМІ

Розмір 4-го траншу Україні за Ukraine Facility склав EUR3,2 млрд замість попередніх $3,05 млрд

Трамп анонсував зустріч з Путіним 15 серпня на Алясці

Трамп анонсує можливий обмін територіями у рамках угоди України та РФ

Алієв, Пашинян і Трамп уклали історичну тристоронню угоду про мир і співпрацю між Вірменією та Азербайджаном

Грем підтримав ініціативу Трампа щодо переговорів із Путіним для завершення війни в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА