Інтерфакс-Україна
14:15 25.08.2016

"Тіньові" зарплати виплачують 60,6% підприємців

1 хв читати
"Тіньові" зарплати виплачують 60,6% підприємців

"Тіньові" зарплати виплачують 60,6% підприємців, повідомила прес-служба Державної фіскальної служби (ДФС) із посиланням на підсумки проведених перевірок.

"Під час перевірок платників податків на дотримання податкового законодавства щодо повноти нарахувань і виплат зарплати та інших доходів своїм працівникам порушення зафіксовані в 60,6% перевірених платників", - ідеться в повідомленні.

За даними ДФС, за результатами перевірок до бюджетів донараховано близько 272 млн грн податку на доходи фізичних осіб, 61 млн грн єдиного внеску та понад 6 млн грн військового збору.

Крім того, згідно з повідомленням, у січні-липні поточного року співробітники ДФС виявили понад 92 тис. найманих осіб, праця яких використовувалася без укладання трудових угод: до бюджетів сплачено понад 28 млн грн податку на доходи фізосіб і понад 31 млн грн єдиного внеску.

Крім того, виявлено понад 32 тис. громадян, які провадили підприємницьку діяльність без офіційної реєстрації: вони сплатили до бюджету близько 15 млн грн податків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Петиція до Кабміну про посилення держполітики у сфері пошуку безвісти зниклих набрала 25 тис. голосів

СБС знищили РЛС і ще два ЗРК в тилу окупантів

Артінсталяцію про приєднання України до єдиної роумінгової зони ЄС відкрили на київському вокзалі

До 17 січня у Києві та області очікується зимова погода - Укргідрометцентр

Комітет нацбезпеки рекомендував Раді звільнити міністра оборони Шмигаля - Фріз

На Закарпатті правоохоронці встановлюють обставини смерті 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі

В Херсоні внаслідок російського удару загинула жінка

Голова комітету Ради Бабак: Встановлення пропускних рамок у закладах освіти може сприяти підвищенню безпеки

Комітет нацбезпеки не підтримав включення до порядку денного сесії Ради звільнення голови СБУ Малюка – нардеп Фріз

В Україні 405 тис. га лісів потребують розмінування, у 2026 році на Київщині очистять 45 га

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА