11:38 26.08.2016

Робота поромів Україна-Грузія ускладнена тривалістю їх обробки в портах

1 хв читати
Робота поромів Україна-Грузія ускладнена тривалістю їх обробки в портах

У роботі поромів на маршрутах між Україною та Грузією є певні проблеми, пов'язані з термінами їх обробки в портах, зокрема в Іллічівську та Поті, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" один із вантажовідправників.

За його словами, зазначені труднощі спричинені великою кількістю поромів, що прибувають до обробки, проте він зауважив, що черги на вантаження/вивантаження не збільшуються.

Раніше заступник міністра економічного розвитку і торгівлі - торговий представник України Наталія Микольська відзначила проблеми в роботі поромів у порту Поті.

"Пороми пішли. Проблеми тут немає. Проблеми - в Поті", - зазначала вона.

Як повідомлялося, Міністерство економічного розвитку і торгівлі спільно з Міністерством інфраструктури України заявляли про намір погодити графік відправлення поромів з Іллічівського порту до Батумі та Поті, щоб уникнути затримок транспортування вантажів.

За інформацією МЕРТ, торговельна агресія з боку РФ призвела до суттєвого збільшення навантаження на альтернативний маршрут доставки українських експортних товарів на ринки збуту до країн Центральної Азії.

На вищезгаданих маршрутах працюють два оператори: українська судноплавна компанія "Укрферрі", у розпорядженні якої три пороми місткістю 50 універсальних залізничних вагонів та 50 великовантажних автомобілів ТIR, і болгарська судноплавна компанія Navibulgar із двома поромами, місткістю 108 вагонів або 100 великовантажних автомобілів.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА