Інтерфакс-Україна
11:46 27.08.2016

У результаті обстрілу 12 тис. жителів Станично-Луганського району залишилися без води, світла та зв'язку

1 хв читати
У результаті обстрілу 12 тис. жителів Станично-Луганського району залишилися без води, світла та зв'язку

У результаті ворожого обстрілу пошкоджена магістральна лінія електропостачання поблизу пст Станиця Луганська, а 12 тисяч абонентів у Станично-Луганському районі залишилися без зв'язку, водо- та електропостачання.

"Протягом двох годин терористи з 82 мм мінометів, БМП і гранатометів різних типів вели масований обстріл у напрямку смт Станиця Луганська. В результаті пошкоджені лінії електропередач, а 12 тисяч абонентів у Станично-Луганському районі залишилися без зв'язку, водо- та електропостачання", - повідомляє Луганська обласна державна адміністрація на сторінці в Фейсбук в суботу.

За інформацією ОДА, ситуація ускладнюється тим, що місце пошкодження проводу магістральної лінії - в "сірій зоні", і підходи до нього частково заміновані.

"Зараз Луганська облдержадміністрація робить все можливе, щоб жителі Станиці Луганської якнайшвидше отримали світло, воду і зв'язок. До місця подій виїхали 2 ремонтні бригади, в населених пунктах вже працюють тимчасові електрогенератори. Через дві години жителі отримають воду", - заявив голова Луганської ОДА Юрій Гарбуз.

Протягом вечора п'ятниці і після опівночі бойовики 18 разів відкривав вогонь в напрямку населених пунктів Луганської області вздовж лінії розмежування. Інформації щодо втрат і руйнувань не надходило.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ще одна група ударних дронів суне на Харків - мер

Шмигаль: у найближчі місяці будемо наполегливо працювати над реалізацією стратегії експорту військової продукції

Ворожі удари спровокували пожежу у Харкові, даних щодо постраждалих не надходило

Для Нідерландів поглиблення промислової співпраці з Україною є ключовим пріоритетом - прем’єр

У Росії зупинив роботу один з найбільших НПЗ після атаки дрона

Україна сподівається на швидку реалізацію мирного плану Трампа щодо Сектору Гази

Шмигаль обговорив з міністром оборони Данії боротьбу з російськими дронами

Шмигаль: У планах до кінця року укласти ще сім нових домовленостей у межах Build with Ukraine

Підозрюваний у підриві "Північного потоку" громадянин України проведе в попередньому ув'язненні ще 40 днів - суд Варшави

Понад 85% цілей на фронті вражаються дронами - Камишін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА