Інтерфакс-Україна
16:32 28.08.2016

Масштабна пожежа сталася на території агропідприємства в Чернігівській області

1 хв читати

У селі Забарівка Корюківського району Чернігівської області на території ТОВ "Забарівське" в складських будівлях овочесховищ (напівпідземного типу) і двох металевих ангарах виникла пожежа.

У прес-службі Держслужби України з надзвичайних ситуацій повідомили, що інформація про пожежу надійшла до служби порятунку 101 27 серпня о 16:45. О 23:45 підрозділами ДСНС пожежу ліквідовано на площі 8250 кв. м.

Унаслідок пожежі вогнем знищені покрівлі п’яти овочесховищ, два металеві ангари, дві вантажівки та два навантажувачі. Врятовано дві складські будівлі, адміністративну будівлю, п’ять одиниць тракторної техніки і не допущено поширення вогню на лісовий масив. Жертв і постраждалих немає.

Причину пожежі та суму завданої шкоди встановлюють. До ліквідації пожежі було залучено дев’ять одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки і 31 людину особового складу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На фронті більше 160 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Запланована в Парижі зустріч щодо мирного плану для України не відбудеться - ЗМІ

Сили оборони звільнили Кіндрашівку, Радьківку та низку кварталів на півночі Куп’янська - НГУ

Росіяни знову атакували Одещину, пошкоджено об’єкт портової інфраструктури

РФ другий день поспіль атакує залізничну енергомережу на шляху до порту "Південний"

Росія вдарила по енергооб'єкту на Чернігівщині, низка населених пунктів без світла

МЗС Туреччини закликає до негайного припинення війни на тлі атаки РФ на судно турецької компанії в порту Чорноморська

Кошта про заборону передачі росактивів: Лідери виконали зобов’язання тримати росактиви заблокованими

У Мерца підтвердили візит Зеленського на зустріч з європейськими лідерами

Київщина вже має 40 когенераційних установок і планує запустити ще до десяти до кінця року

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА