Інтерфакс-Україна
14:16 31.08.2016

Кабмін принципово схвалив зниження стартової ціни ОПЗ і доручив ФДМ переконати "Народний фронт"

1 хв читати
Кабмін принципово схвалив зниження стартової ціни ОПЗ і доручив ФДМ переконати "Народний фронт"

Уряд України завдяки підтримці прем'єра Володимира Гройсмана схвалив запропоновані Фондом держмайна зміни до методики оцінки об'єктів, що підлягають приватизації, які дадуть змогу знизити стартову ціну Одеського припортового заводу (ОПЗ).

"Я вважаю, що ми маємо дати можливість ФДМ виставити за такою стартовою ціною, яка дасть змогу залучити якомога більше людей. А далі як уряд затверджуватимемо", - сказав прем'єр на засіданні в середу.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков просив відкласти ухвалення рішення, оскільки у членів фракції "Народний фронт" є сумніви. "У нас коаліційний уряд", - нагадав глава МВС.

Водночас В.Гройсман наполіг на ухваленні позитивного рішення, але доручив ФДМ провести публічну дискусію з фракціями та обґрунтувати нову початкову ціну.

Як повідомлялося, ФДМ оголосив конкурс із продажу 99,567% акцій ОПЗ зі стартовою ціною в 13,175 млрд грн (близько $527 млн), а з урахуванням боргу - понад $700 млн, проте він завершився безрезультатно через відсутність заявок.

Голова Фонду держмайна І.Білоус потім заявив, що стартову ціну ОПЗ на новому приватизаційному конкурсі може бути знижено наполовину. На його думку, це дасть змогу залучити до аукціону ще щонайменше трьох нових учасників.

І.Білоус зазначив, що оцінює ринкову вартість ОПЗ у $400-450 млн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог окупував Новогригорівку Запорізької області, просунувся поруч та під Покровськом - DeepState

Окупанти за жовтень зайняли 267 кв км території України, як і у вересні – DeepState

Голова Світового пласту та засновник першої піцерії в Україні Спольський помер на 74 році життя

У Покровську тривають стабілізаційні заходи за участю ГУР - джерела

Неділя з понеділком обіцяють бути в Україні теплими, з туманом та майже без опадів

Соціальна сфера підключена до опалення на понад 60% - Мінрозвитку

Польська громада Одеси в День всіх святих вшанувала розстріляних у 1937-41рр – міська влада

Київ та Дніпро скасовують дозвіл їздити швидше 50 км/год на певних дорогах з 1 листопада – МВС

Загиблий є в Миколаєві внаслідок ракетного удару, серед 15 постраждалих є дитина – обладміністрація

Двоє жителів Херсону загинули під обстрілами, в області за добу 21 поранений, пошкоджені 8 багатоповерхівок - поліція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА