Інтерфакс-Україна
14:35 31.08.2016

Справу за кваліфікацією "замах на умисне вбивство" відкрито за фактом стрільби на Закарпатті

2 хв читати
Справу за кваліфікацією "замах на умисне вбивство" відкрито за фактом стрільби на Закарпатті

Прокуратура Закарпатської області здійснює процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом стрільби та поранення кількох людей на АЗС у смт Солотвино увечері 30 серпня.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області, напередодні до Тячівської центральної райлікарні доправили чотирьох жителів Мукачева, Мукачівського та Свалявського районів із вогнепальними пораненнями, один із них нині в критичному стані.

З місця події вилучено речові докази: 25 гільз, сокиру, кийок.

Правоохоронці ввели в дію план "Сирена" - виставлено мобільні пости в деяких районах області. Проводяться першочергові необхідні слідчо-оперативні заходи, спрямовані на встановлення всіх обставин події та причетних до цього осіб.

Відомості про подію внесено до ЄРДР за попередньою правовою кваліфікацією ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 115 КК України (замах на умисне вбивство), хід досудового розслідування перебуває на особистому контролі прокурора області.

Як повідомлялося, конфлікт між двома групами чоловіків через розборки із контрабандою сигарет на кордоні між Закарпатською областю та Румунією переріс у стрільбу, внаслідок чого поранені чотири людини. Серед учасників однієї з груп, за інформацією голови Закарпатської облдержадміністрації Геннадія Москаля, - депутат Тячівської районної ради від "Єдиного центру".

За його даними, спочатку між двома групами виникла словесна перепалка, яка переросла у бійку. Потім один із місцевих витягнув із машини пістолет-кулемет іноземного виробництва і відкрив безладний вогонь по приїжджих. Загалом було випущено понад 20 куль. У результаті четверо чоловіків із Мукачевого у віці від 22 до 36 років дістало вогнепальних поранень різного ступеня тяжкості.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль: Немає і не було директив будь з ким вести будь-які розмови щодо територіальних поступок України

"Даринок" відкрив сімейний розважальний комплекс площею 5 тис. кв. м

Затримано харківʼянку, причетну до теракту, через який загинув 15-річний агент рф і український військовий

ЄС пропонує створити добровільний фонд до 40 млрд євро на військові потреби України - ЗМІ

Росіяни з дрона вбили жителя Станіслава на Херсонщині

Черговий саміт ЄС розгляне нещодавні події щодо України, до лідерів Євросоюзу звернеться Зеленський

Дрони СБУ уразили дві газокомпресорні станції та склад ракет до комплексів С-300/С-400 на території РФ - джерела

Секретар Київської міськради Бондаренко написав заяву про тимчасове відсторонення у зв'язку із записами у справі Комарницького

Росіяни тричі обстріляли Покровськ, шестеро осіб постраждали

За ніч збито 16 ударних БпЛА, 9 ворожих безпілотників-імітаторів локаційно втрачені

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА