Інтерфакс-Україна
15:14 31.08.2016

Кабмін вирішив сформувати запас у 17 млрд куб. м газу в ПСГ до опалювального сезону

1 хв читати
Кабмін вирішив сформувати запас у 17 млрд куб. м газу в ПСГ до опалювального сезону

Кабінет Міністрів України вирішив сформувати запас обсягом 17 млрд куб. м газу в підземних сховищах (ПСГ) до початку опалювального сезону, повідомив перший віце-прем'єр міністр України Степан Кубів на брифінгу в Києві в середу.

За його словами, відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні цього ж дня.

"Це запитання справді розглядалося сьогодні на засіданні уряду й дискутувалося, скільки потрібно умовно - 17 млрд куб. м (з орієнтацією на холодну зиму) або 14 млрд куб. м (з орієнтацією на теплу зиму)... Необхідно розраховувати на холодну зиму. Якщо газ залишиться, то буде можливість реалізувати його пізніше", - сказав він.

С. Кубів зазначив наявність відповідного фінансового забезпечення для закачування газу в ПСГ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шістьох мешканців Львівщини підозрюють у продажу підробок відомих брендів - Нацполіція

МОЗ разом з Міноборони розроблять механізм звільнення з ЗСУ військових з набутими важкими психічними розладами

Відновлювальні роботи поблизу Коростеня тривають, поїзд №45/46 Харків-Ужгород прямує із затримкою 7 годин - "Укрзалізниця"

Вийшла нова версія Армія+ з цифровим посвідченням та інформстрічкою – Міноборони України

Ми віримо, що після деокупації переміщені університети мають повернутися у свої міста - заступник міністра освіти Трофименко

Уточнення від ГУР: під Ліпецком було уражено два багатоцільові винищувачі Су-30

Найбільша в історії ЄС логістична операція: Єврокомісія повністю перемістила з Литви до України теплову електростанцію

Трофименко: Завдання – відновитися після завершення війни до показника в 100 тис. іноземних студентів в Україні

ЄС виділив Україні EUR2,3 млрд шостого траншу в рамках Ukraine Facility

Арешт авто нардепа Ніколаєнка, обвинуваченого в смертельному ДТП, скасовано, розгляд справи триває – Офіс генпрокурора

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА