Інтерфакс-Україна
16:00 31.08.2016

Кабмін доповнив санкційні списки 259 фізособами і 46 юрособами

2 хв читати
Кабмін доповнив санкційні списки 259 фізособами і 46 юрособами

Кабінет Міністрів розширив санкційні списки 259 фізичними особами і 46 юридичними особами повідомив перший віце-прем'єр - міністр Степан Кубів на прес-конференції в Києві в середу,

За його словами, відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні в Києві цього ж дня.

"Уряд вирішив розширити перелік фізичних і юридичних осіб, які підпадають під санкції, ще 259 фізичними та 46 юридичними особами", – сказав він.

С. Кубів додав, що Кабмін також вирішив продовжити дію санкцій щодо 388 фізичних і 105 юридичних осіб, які були введені раніше.

За словами першого віце-прем'єра, дії уряду спрямовані на максимальну синхронізацію списків з європейськими.

Як повідомлялося, 16 вересня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав указ про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня про застосування персональних санкцій до ряду фізичних і юридичних осіб терміном на 1 рік.

До списку увійшли 400 фізичних і 90 юридичних осіб РФ та інших країн, щодо яких застосовуються санкції. Серед юридичних осіб, що потрапили під санкції, - "Концерн ППО "Алмаз-Антей", Банк Москви, Газпромбанк. Україна застосувала санкції до російських ВАТ "Перший канал", ВАТ "Телекомпанія НТВ" і телеканалів "РТР-Планета" і "Росія 24" у вигляді обмеження або припинення надання телекомунікаційних послуг і використання телекомунікаційних мереж загального використання". До провідної російської авіакомпанії "Аерофлот" застосовані санкції у вигляді обмеження, часткового або повного припинення транзиту ресурсів, польотів та перевезень по території України.

Аналогічні санкції введені до державіакомпанії РФ "224 льотний загін", "ВІМ-Авіа", "Газпром-Авіа", "Донавіа", "Когалимавіа", "Оренбурзькі авіалінії", "Політ", Red Wings, "Росія", "РусДжет", "РусЛайн", "Сибір", "Трансаеро", "Уральські авіалінії", "Якутія", "Ямал" та інших.

Українські економічні санкції торкнулися найбільшого російського залізничного оператора ВАТ "Перша вантажна компанія" (Москва) і його 100% української "дочки" ТОВ "Перша вантажна компанія в Україні" (Київ) у вигляді повного припинення транзиту ресурсів та перевезень територією України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Втрати Росії за рік зросли з 14 тис. до 36 тис. на місяць за мобілізації 43 тис. - Зеленський

Зеленський: Зараз немає розмов про далекобійну зброю для України

Зеленський анонсував у п’ятницю та суботу зустріч Україна-РФ-США у ОАЕ

Зеленський: Європа і Америка нічого не кажуть, а Путін виробляє ракети

Зеленський: Від слів про новий порядок треба перейти до дій на суші, в повітрі та на морі

Зеленський: Путін має певні успіхи у боротьбі за російські заморожені активи в Європі

Зеленський критикує Захід за відсутність реальної допомоги народу Білорусі та Ірану в боротьбі за свободу

Зеленський обговорив з Трампом роботу переговорних команд та посилення ППО України

Досі немає реального прогресу щодо створення спецтрибуналу по агресії - Зеленський в Давосі

Зеленський закликає Європу услід за США зупиняти танкери РФ та конфісковувати нафту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА