Інтерфакс-Україна
15:13 02.09.2016

НБУ на аукціоні в п'ятницю продав $50 млн за курсом до 26,7 грн/$1

1 хв читати
НБУ на аукціоні в п'ятницю продав $50 млн за курсом до 26,7 грн/$1

Національний банк України (НБУ) на аукціоні в п'ятницю реалізував весь заявлений обсяг $50 млн, що задовольнило 75% попиту, за курсом до 26,701 грн/$1, повідомляється на веб-сайті регулятора.

Згідно з інформацією НБУ, на аукціон були подані заявки на $66,3 млн за курсом від 26,4 грн/$1 до 26,701 грн/$1. Ціна відсікання була встановлена на рівні 26,6 грн/1$, при цьому за мінімальним курсом було задоволено 11,4% заявок у загальному обсязі задоволених заявок.

Середньозважений курс аукціону становив 26,6495 грн/$1.

Як повідомлялося, НБУ на аукціоні 1 вересня продав $30 млн, що становить 63,3% попиту, за курсом до 26,71 грн/$1.

НБУ 31 серпня вперше з кінця березня провів аукціон з продажу валюти, на якому реалізував весь заявлений обсяг $30 млн, що становило 53,7% попиту, за курсом до 26,2 грн/$1.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Троє загиблих внаслідок ворожої атаки Запорізької області

З початку минулої доби на фронті відбулося 109 боєзіткнень - Генштаб

Понад 40 громадських організацій і медіа вимагають від генпрокурора скасувати наказ про участь Шевчука в комісії добору САП - заява

Одна людина загинула, ще одна поранена внаслідок російських ударів по Купʼянському району Харківської області

Питання продовження канікул у Києві після 1 лютого визначить Рада оборони міста – Шмигаль

У Києві без електроенергії залишаються 610 тис. споживачів — Шмигаль

На Донеччині загинув працівник газової служби через атаку ворожого FPV - Шмигаль

Київ переходить до оновлених тимчасових графіків - CEO "Ясно"

Кабмін забезпечить дітей з інвалідністю зарядними станціями та спростив встановлення СЕС

Фрагменти тіл, знайдені на місці удару БпЛА по пасажирському потягу в Харківській області, належать 6 людям - прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА