Інтерфакс-Україна
15:32 05.09.2016

Обшуки проведені у екс-керівників ГУ МВС у Києві та Дніпровського райуправління міліції

2 хв читати
Обшуки проведені у екс-керівників ГУ МВС у Києві та Дніпровського райуправління міліції

Колишнього першого заступника начальника Дніпровського райуправління міліції Києва - начальника слідчого відділу (один з організаторів), заступника начальника слідчого відділу і двох слідчих цього відділу повідомлено про підозру у рамках справи про фальсифікацію матеріалів, незаконного затримання та притягнення до кримінальної відповідальності учасників Євромайдану.

"Департамент спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо злочинів, скоєних правоохоронцями і суддями проти учасників мирних акцій протесту під час Революції гідності. У рамках цього провадження за фактами фальсифікації матеріалів проваджень, незаконного затримання та притягнення до кримінальної відповідальності 11 завідомо невинних осіб за нібито участь у масових заворушеннях 18 лютого 2014 р. повідомлено про підозру колишньому першому заступнику начальника Дніпровського райуправління міліції Києва - начальнику слідчого відділу (як одного з організаторів), заступнику начальника слідчого відділу і двом слідчим цього ж відділу", - повідомляє прес-служба Генпрокуратури в понеділок.

Орган досудового розслідування за сприяння і участю співробітників департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції, а також Служби безпеки України провели у підозрюваних та низки інших осіб, зокрема колишніх керівників ГУ МВС в Києві та Дніпровського райуправління, обшуки за місцем проживання і роботи. Слідчому судді внесено клопотання про застосування до підозрюваних запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою і домашнього арешту, а також відсторонення їх від посад.

У Генпрокуратурі нагадали, що за цим епізодом раніше повідомлено про підозру двом слідчим зазначеного райуправління, а також колишньому заступнику прокурора Дніпровського району Києва та прокурора відділу прокуратури Києва.

Досудове розслідування триває, збираються докази для притягнення до кримінальної відповідальності інших працівників органів внутрішніх справ, прокуратури та суддів за вчинення аналогічних кримінальних правопорушень під час Революції гідності, наголосили в прокуратурі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

Посадовці Словаччини домовилися про відмову в військовій підтримці України - ЗМІ

ДТЕК: Через атаки, морози та перевантаження мереж у Києві фіксуються численні аварії, частина відключень може бути тривалою

У Краматорську через обстріл зруйновано котельню, що обслуговувала один з мікрорайонів міста

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА