17:15 05.09.2016

Мінінфраструктури тимчасово обмежило видачу дозволів на автовантажоперевезення Україна-Туреччина

1 хв читати
Мінінфраструктури тимчасово обмежило видачу дозволів на автовантажоперевезення Україна-Туреччина

Міністерство інфраструктури України не видаватиме дозволи на автомобільні вантажні перевезення Україна-Туреччина на четвертий квартал до 30 вересня.

Згідно з повідомленням на веб-сайті Мінінфраструктури, додаткові обмеження тимчасового характеру на оформлення та видачу двосторонніх дозволів Турецької Республіки українським перевізникам введені наказом від №299 від 31 серпня 2016 року на підставі рішення комісії із розгляду питань, пов'язаних із оформленням, видачею, обліком і аналізом ефективності використання таких дозволів.

Поряд з цим, за рішенням комісії, вжито відповідних заходів для турецьких перевізників.

Згідно з рішенням відомства, видача двосторонніх дозволів Турецької Республіки з номерами 548166 – 549815 здійснюватиметься "Уктрансбезпекою" після 30 вересня.

Мінінфраструктури звертається до автоперевізників з проханням прийняти до відома зазначену інформацію та враховувати її при плануванні здійснення перевезень вантажів до Туреччини.

На веб-сайті "Укртрансбезпеки" уточнюється, що за результатами проведення Змішаної українсько-турецької комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень, що відбулося 20-21 липня 2016 року, турецька сторона висловила категоричну позицію щодо необхідності поквартальної видачі двосторонніх дозволів для українських та турецьких автомобільних перевізників до моменту врегулювання цього питання Мінінфраструктури України. Так, до кінця третього кварталу 2016 року буде здійснюватися видача та оформлення лише дозволів відповідного кварталу.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА