11:13 06.09.2016

Порошенко закликає Раду до відкриття ринку землі

1 хв читати
Порошенко закликає Раду до відкриття ринку землі

Відсутність в Україні ринку землі сільськогосподарського призначення стримує інвестиції в аграрну сферу, заявив президент Петро Порошенко.

"Відсутність права на вільний продаж і купівлю землі сільськогосподарського призначення, безумовно, стримує інвестиції в аграрну сферу, знижує і порушує права селян, занижує, між іншим, і ціну оренди, витягаючи з їхніх кишень останні копійки. Це – аксіоматично. Але мені відомі і громадська думка, яка є в Україні з цього питання, і позиція більшості парламентських фракцій. Я їх ціную і поважаю. Але як вирішити цю проблему, шановні народні депутати, - це ваша компетенція: або ховати голову в пісок і нічого не міняти, чи все-таки працювати над створенням ринку землі в Україні, але з усіма можливими запобіжниками від будь-яких негативних наслідків", - заявив він, виступаючи зі щорічним посланням у Верховній Раді у вівторок у Києві.

Президент зазначив, що агропромисловий комплекс залишається одним з основних джерел валютних надходжень для країни.

За його словами, частка аграрного сектора в загальній товарній структурі експорту досягла найвищого значення за 25 років.

"Провідна роль агросектора в контексті розбудови інноваційної економіки видається, можливо, дещо суперечливою. Однак вона вкрай важлива, доки триває процес нарощування господарським комплексом високотехнологічних "м'язів", - сказав П. Порошенко.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА